וילי רוטנשטיינר: "מקווה שנגיע לעמק השווה"

האוסטרי ייפגש עם ראשי ההתאחדות לכדורגל כדי לדון על עתיד נבחרת ישראל: "רוצה להמשיך בתהליך"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.04.20 - 06:49
תחילת כתבה

המנהל הטכני של נבחרת ישראל, וילי רוטנשטיינר, ייפגש עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון והמנכ"ל רותם קמר, כדי לקבל החלטות משותפות על המשך הדרך. מבחינת האוסטרי, הוא מחזיק בחוזה לעוד שנתיים, והוא גם מבין את המצב הכלכלי הלא פשוט בעולם ובכדורגל בפרט.

"אני רוצה להמשיך בתהליך שהתחלנו כולנו ואני לא רואה סיבה שזה לא יקרה", הוא אמר. "הייתה לי שיחה טובה עם אנשי ההתאחדות לכדורגל בטלפון. אני ממתין לטיסה לישראל כדי לשבת עם אנשי ההתאחדות פנים מול פנים ומקווה שנגיע לעמק השווה".

רוטנשטיינר רוצה להמשיך לשלוט בכל מה שקשור לנבחרות, בעוד גורמים כאלה ואחרים טוענים כי הוא לא יכול להיות הדמות הדומיננטית היחידה. האוסטרי המליץ על המשך ההתקשרות עם אנדי הרצוג, שהסכים לוותר על חוזהו בחודשים הקרובים, דבר שהוביל את ראשי ההתאחדות להוציא הודעה רשמית שמדובר במחווה אצילית וג'נטלמנית מצד המאמן שהוביל את ישראל לפלייאוף העלייה ליורו מליגת האומות.

גורמים בהתאחדות סיפרו כי עד חודש יולי אין טעם למנות מאמן נבחרת, ולכן השיחה עם רוטנשטיינר תהיה מכרעת לגבי העתיד. בפורום המקצועי ישנם קולות בעד ברק בכר או יוסי אבוקסיס, עם יתרון ברור למאמן של ב"ש לשעבר, נוכח הכדורגל ההתקפי שלו לעומת המשחק הסגור של מאמן ב"ש בהווה. מלבד השניים, גם שמם של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה הוזכר.