פליקס חלפון: "לא מכחיש. הייתה בחורה בחדר ההלבשה"

צפו: כדורגלן העבר חשף את הגרסה שלו לפרשייה בשבדיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.20 - 15:37
תחילת כתבה

פרשיות ושערוריות רבות נקשרו בכדורגל הישראלי לאורך השנים. על פי אחת מהן, שאותה חשף בספרו דובר ההתאחדות לעבר שאול אייזנברג, במהלך משחק של נבחרת ישראל בשבדיה, אחד השחקנים קיים יחסי מין עם צעירה מקומית.

מגן העבר פליקס חלפון, שבעבר חשף שמדובר פה, עלה לשידור ב"מגרש פתוח" ובמסגרת פרויקט "החולצות שבארון", חשף בדרכו הייחודית את הגרסה שלו לסיפור: "שאול פתח על כל העולם, ובואו נגיד שהוא לא דייק. הסיפור האמיתי הוא שהייתי רווק בן 20, הכרנו איזה שבדית במלון שעבדה בחנות בגדים בכלל. הגיעה ללובי והיינו מדברים".

"הזמנתי אותה למשחק ולא האמנתי שתגיע", המשיך חלפון. "רצה הגורל וקיבלנו בראש 5:0, שערורייה גדולה. ואחרי המשחק אתה רוצה להתנחם במשהו. אחרי המשחק היינו במקלחות והיא היא נכנסה, ואני מציין שזה היה אחרי המשחק. במחצית זה בלתי אפשרי, אני צריך להיות סופרמן. יש הפסקה של 10 דקות והמאמן מדבר, איך אפשר להכניס בחורה? איפה השקר והכזב הזה? אבל לא מכחיש שהייתה בחורה בסוף המשחק".

ואיך הסיפור התגלה בסופו של דבר? "אחד האפסנאים לדעתי ראה שהיא נשארה אחרי שכולם הלכו לאוטובוס, ואנוכי השרמנטי גם נשארתי. הוא כנראה פתח את הדלת ראה וסיפר לשאול אייזנברג".

חלפון נשאל אם לדעתו דבר כזה יכול לקרות כיום, והשיב: "אני לא יודע אם קורים דברים שלא רואים, יש הרבה דברים  שאני לא יכול לפתוח שקרו. כולם מתייפייפים, המאמנים המנהלים, לא רוצה לפתוח פה על כולם".