הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפורום המקצועי ביקש להשאיר את רוטנשטיינר

ניסיון להגיע ל-37 אחוזי קיצוץ. הטונים עלו במהלך הישיבה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.06.20 - 15:25
תחילת כתבה

תפנית? יו"ר ההתאחדות אורן חסון הבטיח לחברי הפורום המקצועי שהתכנסו הבוקר (ראשון) בהתאחדות לכדורגל, כי ינסה למצות את המו"מ הכספי מול ווילי רוטנשטיינר על מנת להשאירו כמנהל הטכני של נבחרות ישראל.

חסון קיבל פה אחד את הסכמת חברי הוועדה, כי על האוסטרי לקצץ בשכרו משמעותית אך לא 50 אחוז כפי שציפה היו"ר, וינסו להגיע למתווה של 37 אחוזי קיצוץ עד לחודש ינואר, והנושא ייבחן שנית בתאריך זה, בהתאם לענייני הקורונה.

לערוץ הספורט נודע שמהלך השיחה עלו הטונים, בעיקר בין מורן מאירי, חבר הוועדה, לאורן חסון. מאירי אמר: "תתכונן לתת לי תשובות בהנהלת ההתאחדות בסוף החודש. תבוא עם חוות דעת משפטית שאתה לא גורם נזק להתאחדות". חסון התרגז וענה: "אעשה את זה, אני לא צריך אותך בשביל להגיד לי להביא חוות דעת". לאחר העימות, חסון טרק את הדלת ועזב את הישבה.

מבחינת כל החברים, ישנה החלטה פה אחד למקסם את המו"מ עם רוטנשטיינר על מנת שיישאר, ואם זה יקרה מעבר לקיצוץ בשכרו, הוא יתבקש לעבוד עם הנבחרות הצעירות ופחות להיות מעורב בבוגרת. במהלך הישיבה, אמרו דודו אוואט ושינו זוארץ, היו"ר: "מה האלטרנטיבה אם הוא לא נשאר?". על השאלה ענה חסון ואמר: "אנחנו לא שם. אני רוצה לנסות ולמצות את המו"מ עם ווילי".