הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ווילי רוטנשטיינר: בהתאחדות מחכים להחלטה

המנהל הטכני ישיב בקרוב. אבוקסיס עדיין השם המועדף כמאמן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.06.20 - 07:19
תחילת כתבה

אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, עד יום שלישי יודיע ווילי רוטנשטיינר אם החליט להסכים לקיצוץ שהוצע לו, הפחתה של כ-35 אחוזים משכרו, כדי להישאר המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות. בכל מקרה אם התשובה תהיה חיובית או לא, בשאלה מי יהיה המאמן הלאומי הבא, האוסטרי לא יהיה מעורב.

עד ההחלטה של רוטנשטיינר, לאורן חסון ואנשי ההתאחדות לכדורגל יש לא מעט בעיות מבית. מרכז מכבי יתכנס הבוקר (ראשון) כדי לדון בדרישה הצפויה של יו"ר ההתאחדות, לא להציב את המועמדים שמבקשים במכבי למקומות במזכירות ההתאחדות. כמו כן,  גם בסוגוייה של מי יהיה ממלא מקומו. במכבי מבקשים שמורן מאירי יהיה חבר מזכירות ומשה גולדשטיין ישמש כממלא מקום יו"ר ההתאחדות, בעוד חסון מסרב לכך.

במרכז מכבי יבחנו דרכי פעולה לקראת ישיבת ההנהלה בשלישי, שהמתיחות והאמוציות לקראתה גבוהות.

אחרי ישיבת ההנהלה יעברו לדבר הבא, לבחירת המאמן הלאומי. יוסי אבוקסיס, שלמרות היכולת בתקופה האחרונה של הפועל ב"ש, עדיין נחשב למועמד מוביל. אחריו אייל ברקוביץ' ואברם גרנט ברשימה.

חסון מבין שהסיכויים להעפיל לטורניר גדול בארבע השנים הקרובות כמעט ואינו קיים אבל כדי לעורר שיח סביב הנבחרת, שמות כמו גרנט וברקוביץ' עשויים לבוא בחשבון. ברקוביץ' כבר נפגש עם חסון והבהיר לו שיעזוב את התפקידים שלו בתקשורת עבור חלומו הגדול.