הדרישה מברקוביץ': התנצלות לשחקני המגזר

המועמד לאימון הנבחרת יבקש סליחה? כרגע: אבוקסיס מוביל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.07.20 - 14:42
תחילת כתבה

רגע לפני שיגיע לוועדת האיתור לאימון נבחרת ישראל, בהתאחדות לכדורגל יבהירו לאייל ברקוביץ' דבר אחד: אם ייבחר לתפקיד, יהיה עליו להתנצל על דברים שהשמיע כנגד ביברס נאתכו ("לא ראוי לשמש כקפטן כי לא שר את ההמנון").

בהתאחדות חוששים ששחקני המגזר, שלא מעט מהם מייצגים את המדינה, וגם נאתכו עצמו, יעדיפו שלא להגיע לנבחרת אם ברקוביץ' יהיה המאמן ולא יתנצל על דבריו.

בכל מקרה, בהתאחדות מדגישים שנכון לעכשיו ברקוביץ' אינו המועמד המוביל לתפקיד, אלא יוסי אבוקסיס. מאזן הכוחות יכול להשתנות לכשימונה מאמן עבר, שאימן לפחות עשר שנים בליגת העל ויחבור לאורן חסון ואלי אוחנה בוועדת האיתור. ווילי רוטנשטיינר, שיחתום בשבוע הבא על הישארותו בתפקיד, יהיה האדם הרביעי בוועדה החדשה שתוקם.

האוסטרי התייחס לעתידו והכחיש את הדיווחים לפיהם הוא רוצה את יוסי בניון כמאמן הנבחרת הצעירה: "זה לא נכון", אמר רוטשנטיינר לערוץ הספורט, "לגבי עתידי אהיה יותר חכם בשבוע הבא. באתי לקראת ההתאחדות בקיצוץ בשכרי".

כפי שפורסם בערוץ הספורט לראשונה, רוטשנטיינר הסכים לקצץ 30 אחוזים משכרו והחוזה איתו יהיה בשלב הראשוני עד סוף דצמבר. במקרה והנבחרת תעלה ליורו דרך פלייאוף ליגת האומות, חוזהו יחודש אוטומטית והוא יקבל בונוס גדול יותר ממה שנקבע תחילה, בעקבות הסכמתו לבוא לקראת ההתאחדות.