נבחרת ישראל: ועדת האיתור בתשובה לברקו

בוועדת האיתור משיבים מלחמה לקוסם: "היה רצון אמיתי לבחון את מועמדותו". רוני לוי יזומן לשיחה, אך מסתמן שיוסי אבוקסיס ימונה לתפקיד. בן שמעון ודראפיץ' וברדה יוזמנו?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.07.20 - 07:05
תחילת כתבה

ועדת האיתור, שהחלה לעבוד אתמול (ראשון) באופן רשמי ותחפש את המאמן הלאומי הבא, תתכנס היום אחרי הצהריים לפגישה ראשונה בה יועלו שמות המועמדים שיגיעו לראיונות עבודה. בוועדה לא מתרגשים מדבריו של אייל ברקוביץ' - שתקף את הקמת הוועדה ואת יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון -  אך כן מופתעים.

"זו לא הפעם הראשונה שאייל ברקוביץ' מדבר שטויות. הוא בועט בדלי, אומר דברים לא נכונים ולא מקובלים. היה רצון אמיתי לבחון את מועמדותו", אמרו בהתאחדות לכדורגל. גורם בוועדה ציין כי רק לפני כמה חודשים דיבר ברקוביץ' עם אורן חסון על רצונו להחליף את ווילי רוטנשטיינר כמנהל הטכני. אגב, חסון הכחיש שנפגש או שוחח עם ברקוביץ' בחודש האחרון, וזאת בניגוד לדברי שחקן העבר.

על פי הקולות בהתאחדות, מסתמן שאבוקסיס, שיעמוד היום בפני סיכוי להניף את גביע המדינה בפעם השנייה ברציפות, יהיה המאמן הלאומי הבא. לוועדה יגיע גם רוני לוי, כשאברם גרנט כנראה שלא יופיע בפני החברים. ניר קלינגר צפוי להגיע גם הוא, ולא מן הנמנע שיועלו שמות נוספים כמו סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, או אפילו רן בן שמעון, שאימן את נבחרת קפריסין.

בנבחרות הצעירות רק גדי ברומר זכה למילה טובה מווילי רוטנשטיינר וחוות דעת חיובית מאלו שסיימו חוזים, כך שהערכה היא שמאמנים צעירים נוספים ימונו לתפקידים בנבחרות של הגילאים הצעירים.