הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למרות הרצון: אבו חנא לא יצטרף לצעירה

בלם הנבחרת חוזר לזוריה לוחנסק. 6 שינויים בהרכב לקזחסטן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.09.20 - 13:08
תחילת כתבה

ניר לוין יצטרך להסתדר ללא ג'ואל אבו חנא: היום (שלישי), שש שעות לפני משחקה של הנבחרת הצעירה נגד קזחסטן (19:40, שידור ישיר ב-5SPORT) קיבל המאמן את הבשורה כי הבלם הצעיר לא יוכל להתייצב למשחק הערב, עקב חזרתו לסגל של זוריה לוחנסק האוקראינית. אי לכך, הופעת הבכורה שלו במדיה של הנבחרת הלאומית תיאלץ להידחות.

  • 19:40, שידור ישיר ב-5SPORT: הנבחרת הצעירה פוגשת את קזחסטן

גם עופרי ארד, שהיה מבוקש על ידי לוין, צפוי לשוב לסגל מכבי חיפה שתפגוש מחר את ז'לז'ניצ'אר בליגה האירופית. אילון אלמוג, השחקן השלישי שרצו בנבחרת הצעירה, קיבל את האישור ועשוי אף לפתוח בהרכב שיעלה לוין נגד הקזחים. 

לוין מתכנן שני שינויים בחלק האחורי כאשר עמית כהן ואורי דהן עשויים לרדת לספסל. עדן קארצב ותומר אלטמן תורגלו במקום מוחמד אבו פאני ששב למכבי חיפה ואור דסה שצפוי לרדת לספסל. גם החלק הקדמי יעבור שינוי. ליאל עבדה (בידוד באיי פארו) ורועי בן שמעון (סיבות אישיות) מחוץ לסגל. תאי בריבו ואוסמה חלאיילה תורגלו אמש, כאשר אילון אלמוג עשוי לפתוח על חשבון אחד מהם.

המגן, יהב גורפינקל התייחס למשחק הערב: "אנחנו בחרנו לא להתייחס לביקורות, למדנו מהמשחק הזה. יש לנו הזדמנות לתקן ואנחנו נעשה את זה. אין ספק שבאנו למשחק (איי פארו) פיבוריטים, אין לנו תירוצים. משחק לא טוב שלנו. פגשנו את קזחסטן בחוץ והצלחנו לנצח אותם שם, נבוא מוכנים וננצח אותם".

המגן ששייך למכבי חיפה, רשם עונה מצויינת על הדשא ב"גרין" כששיחק במדי הפועל נוף הגליל. "האיצטדיון עבר שינוי מטורף. הוא חדש ומדהים. זה מעלה לי זכרונות, אבל עכשיו הראש בנבחרת והמחשבות אחרות", הסביר המגן.

ההרכב המשוער: אסף צור; נועם כהן, רז שלמה, אור בלוריאן, יהב גורפינקל; עדן קארצב, תומר אלטמן, עומר לקאו, תומר יוספי; תאי בריבו (אילון אלמוג) ואוסמה חלאיילה.