יחסר לנבחרת? עילאי אלמקייס בספק לסקוטלנד

הקשר נפצע ולא צפוי להחלים בזמן. וגם: פ.ס.וו. דאגה לזהבי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.09.20 - 08:13

תגיות: נבחרת ישראל

תחילת כתבה

נבחרת ישראל תעלה בעוד פחות משלושה שבועות למשחק הכי חשוב שלה בשני העשורים האחרונים, כשתתמודד מול סקוטלנד בהאמפדן פארק. בתוך כך, וילי רוטנשטיינר קיבל הבוקר (שלישי) בשורה פחות מעודדת כשהתברר שעילאי אלמקייס, שכבש את שער השוויון מול סלובקיה ונחשב לשחקן שהמאמן מאוד מאמין בו, בספק למשחק בחודש הבא.

אלמקייס, שרק לפני שלושה ימים נכנס להופעת בכורה בדן האג והוחלף לאחר 20 דקות בגלל פציעה, ספג מכה חזקה בברכו ועל פי התקשורת ההולנדית צפוי לחזור בהדרגה לאימונים רק בעוד שבועיים. עם זאת, הקשר עבר בדיקת רנטגן ששללה שבר ובדיקת MRI ששללה פגיעה ברצועות אבל האזור עדיין נפוח.

בניגוד אליו, ערן זהבי, שחתם בפ.ס.וו. רק לפני יומיים, יגיע בכושר משחק. במקביל, כוכב הנבחרת ידע רק היום אם יוכל לשחק עם קבוצתו חדשה נגד מורה במוקדמות הליגה האירופית, כשהוא עדיין ממתין לשחרור מסין.

במידה ולא ייטול חלק במשחק מחר הוא ישחק במשחק הליגה הקרוב של איינדהובן, שיתחיל ויסתיים לפני כניסת יום הכיפורים. בפ.ס.וו. מבינים את החשיבות של יום כיפור וכבר סגרו מלון בקרבת האצטדיון של הראקלס לשם ילקח זהבי מיד עם שריקת הסיום בכדי שיוכל להתחיל את הצום במועד.