הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נשאר בתפקיד: רוטנשטיינר ימשיך לאמן את הנבחרת

רק על הקווים: האוסטרי יקבל חוזה לשנתיים נוספות, עם אופציית הארכה. כעס בהתאחדות על היו"ר אורן חסון: "רק בישראל, מי שנכשל ממשיך". ביקורת חריפה גם בוועדת האיתור. וגם: המאמן ידרוש את משה סיני כמנהל טכני לצידו. אלון חזן יגיע לנבחרת האולימפית?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.12.20 - 07:42
תחילת כתבה

ווילי רוטנשטיינר ימשיך כמאמן נבחרת ישראל לשנתיים הבאות עם אופציה להארכה בשנתיים נוספות. יו"ר ההתאחדות אורן חסון נפגש עם המאמן שדחה את נסיעתו לאוסטריה והעביר לו את רצונו. חלק מחברי וועדת האיתור שלא ידעו על הפגישה בין השניים זעמו. "יש פה וועדה שלא שווה כלום. אם זה היה תלוי בי, רוטנשטיינר לא היה המאמן, אלא מנהל טכני", כך אמר אחד מחברי הוועדה.

כזכור, רוטנשטיינר הגיע להתאחדות לכדורגל כדי להיות המנהל הטכני. תחילה סירב יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון להאריך לו את החוזה ורצה להחתים מאמן ישראלי, אך בשל הקורונה והבעיה הכלכלית, בחר חסון להשאיר את רוטנשטיינר שנכשל בתפקידו.

גורמים בהתאחדות ביקרו את ההחלטה וטענו: "רק בישראל, מאמן לאומי שנכשל - ממשיך". חשוב לציין כי האוסטרי אינו נמצא ביחסים טובים עם לא מעט גורמים בהתאחדות, אבל נהנה ממערכת יחסים טובה מול יושב הראש.

חלק מההחלטה להשאירו קשורה בעובדה כי על ההתאחדות לשלם לו במקרה של עזיבה פיצוי של 700 אלף שקלים. למרות הרצון להחתים מאמן לארבע שנים, החליט חסון על שנתיים עם אופציה. כעת סוגיית המנהל הטכני עומדת על הפרק ורוטנשטיינר יקבל סיוע כדי להמשיך ולבנות את תוכניתו. מי שיעזור לו יהיה רונן הרשקו ששימש בתפקיד בכיר בפיפא בניו זילנד ואוסטרליה ושב להתאחדות לכדורגל לאחרונה.