בהתאחדות לא יתנגדו: אצילי יוזמן לנבחרת?

ביטון, אלחמיד וטאהא שוחררו מסגל ישראל לקראת משחקי ההכנה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.05.21 - 09:10
תחילת כתבה

מאז חזר לישראל, עומר אצילי הוא אחד השחקנים הבולטים בליגת העל וכפי שפורסם בערוץ הספורט לראשונה, מאמן נבחרת ישראל ווילי רוטנשטיינר ביקש לדעת את עמדת ההתאחדות לגבי זימונו של לנבחרת. לאוסטרי נאמר טנטטיבית שטרם דנו בנושא, אך לא נראה כי תהיה בעיה לזמנו מבחינה אתית.

רוטנשטיינר יצטרך להסתדר ללא חאתם עבד אלחמיד ולואי טאהא שלא יהיו כשירים למשחקי האימון בפודוגריצה מול מונטנגרו וכמה ימים לאחר מכן בחוץ מול פורטוגל. אם זה לא מספיק, האוסטרי החליט לשחרר מהנסיעה גם את ניר ביטון, שצריך לעבור שיקום בשל בעיה בקרסול, וגם שחקנה של סלטיק לא יהיה זמין למשחקים.

ווילי שוחח עם הצוות הרפואי של הפועל באר שבע וקיבל עדכון לגבי אלחמיד וטאהא. בינתיים, הוא הודיע לאוראל דגני ואיתמר ניצן, שני השחקנים היחידים שמגיעים מקבוצות בפלייאוף התחתון, שלא ימהרו לקבוע חופשות וכבר מחר ייחלו להתאמן איתו ועם מאמן הכושר של הנבחרת ערן שדו בשפיים במתכונת של ארבעה אימונים בשבוע.

יחד עם שני שחקני בית"ר, יגיעו לאימון גם ערן זהבי, מואנס דאבור, אלי דסה, ג'ואל אבו חנא, אופיר מרציאנו ובמהלך השבוע הבא יצטרפו ביברס נאתכו ושון ויסמן. בהתאחדות מקווים שלא יהיו שחקנים שינסו לחמוק מהנסיעה, גם אם מדובר אחרי עונה לא פשוטה, בשל הקורונה והמצב הביטחוני ולאור העובדה כי אותם שחקנים, בעיקר מהמועדונים הגדולים שייצאו עם הנבחרת, לא יזכו ליותר מדי ימי מנוחה עד פתיחת העונה הבאה.