הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוטנשטיינר: "דבריו של ואן לוון לא נכונים, אולי הוא היה נסער"

ארבעה ימים לסקוטלנד, מאמן הנבחרת עולה להתקפה: על הסכסוך לגבי נחמיאס ("עשינו הכל במקצוענות"), על היחסים עם האולימפית ("אין עימות ביני לבין חזן") - וגם לקראת שבת

מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט לסקוטלנד
מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט לסקוטלנד  05.10.21 - 14:15
תחילת כתבה

מאז נחת בסקוטלנד, ווילי רוטנשטיינר שומע עד כמה בנבחרת הצעירה כועסים עליו שלקח את דניאל פרץ וסוף פודוגראנו לנבחרת הבוגרת. הוא ער לדיווחים על כעס מצד המאמן של הנבחרת הצעירה אלון חזן, אבל היום לפני האימון הוא בוחר להתייחס. רוטנשטיינר הציג מסרון מצד חזן שכותב לו: "יש כאלו שמנסים לסכסך בינינו אבל לא יצליחו. אני יותר מגאה ששחקנים שלי משחקים עבור הנבחרת הבוגרת. זו המטרה בכל נבחרת שכמה שיותר שחקנים יגיעו לשם".

לרוטנשטייינר יש מספיק דברים על הראש. שון וייסמן חולה ונמצא בבידוד עד שבדיקת הקורונה תחזור שלילית. גדי קינדה פספס את הטיסה ויתאמן עם חבריו רק מחר, ואם כל זה לא מספיק, אז גם אימון הערב שתכנן הועבר לבוקר כי קבוצת הבת של ריינג'רס משחקת בערב על אותו מגרש בדומברטון. בצד המקצועי הוא עוד לא סגור על שלישיית הבלמים.

בראיון בלעדי אומר מאמן הנבחרת לערוץ הספורט: "השחקנים עדיין לא מוכנים למשחק. יש לנו כמה בעיות עם שחקנים ואני מקווה שגם קינדה יגיע וגם ויסמן יבריא. התחלנו את ההכנות למשחק נגד נבחרת חזקה. כל הכרטיסים להאמפדן פארק נמכרו ואני צופה משחק הרבה יותר קשה ממה שהיה לנו נגדם".

רוטנשטיינר שמע את הטענות של מאמן מכבי תל אביב, פטריק ואן לוון, שאמר שאין שיתוף פעולה נכון בין מאמן הנבחרת למאמני הקבוצה בליגה ותקף: "זה לא נכון. אולי הוא היה נסער אחרי המשחק האחרון ואמר את מה שאמר. הרופא שלנו דיבר ארבע או חמש פעמים עם הרופא של מכבי ת"א ואני דיברתי עם ברק יצחקי. אנחנו עושים הכל בצורה מאוד מקצועית עם כל הקבוצות בליגה".

אתה מאמין בשחקנים צעירים, אבל הבאת שני שחקנים שהסיכוי שלהם לשחק בנבחרת הצעירה גבוה יותר - כמו דניאל פרץ וסוף פודגוראנו.
"מי שאומר שיש ביני לבין חזן מתיחות, משקר. זו שאלה קשה אבל כשאלון חזן סימס לי שהוא גאה ששחקנים שלו מתאמנים איתנו, אז אפשר לראות את שיתוף הפעולה המצוין בינינו".

"מצד שני, אני יכול להבין את חזן, שמול גרמניה החזקה לא יהיו לו שני שחקני הרכב. אבל המטרה הגדולה של כל נבחרת היא שהשחקנים הצעירים יהיו חלק מהנבחרת הבוגרת. הם מלאים במוטביציה להיות איתנו. עשינו את זה בעבר עם מנור סולומון שהיה בן 18 ואחר כך עם ליאל עבדה ואני מקווה שגם פודגוראנו ופרץ ייקחו חלק מרכזי".