הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אפשר לראות התקדמות עצומה בנבחרת ישראל"

מהשיחה עם זהבי ועד המשך דרכו. צפו ברוטנשטיינר בראיון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.21 - 23:27
תחילת כתבה

הקמפיין של נבחרת ישראל במוקדמות מונדיאל 2022 מתקרב לסיומו, ועם נעילת חלון המשחקים הנוכחי סיכויי הנבחרת לסיים במקום השני המוביל לפלייאוף נותרו מתמטיים בלבד. כעת, לאחר שהחלון הגיעה לסיומו עם ניצחון 1:2 על מולדובה בסימן שבירת שיא הכיבושים במדים הלאומיים ע"י ערן זהבי, מאמן החבורה בכחול-לבן, ווילי רוטנשטיינר, התפנה לספק ריאיון לערוץ הספורט.

"אני זוכר שלפני 4 שנים צפיתי בכמה קטעי וידאו שלו וניהלתי איתו שיחת טלפון", נזכר המאמן ברגעים בהם התקבלה ההחלטה של זהבי לשוב לנבחרת. "שאלתי אותו אם הוא רוצה לסיים את הקריירה שלו ככה? הוא שחקן נהדר עם הרבה איכות, אמרתי לו 'תחזור לנבחרת, תראה לכולם ותסיים את הקריירה שלך בצורה איכותית'. אמרתי את זה, אבל על כל שאר הדברים שהוא עשה לאחר מכן אני לא אחראי,  הוא עשה זאת לבד עם האיכוית האישיות שלו. הוא שחקן אדיר".

על מידת שביעות הרצון מהקמפיין עד כה: "אני לא לגמרי מרוצה, היינו כל כך קרובים בסקוטלנד להשיג נקודה ולהיות רק נקודה אחת מאחוריהם. העניין עכשיו כנראה סגור וסקוטלנד תסיים במקום השני. בכל מקרה, יש לנו עוד שני משחקים וניתן בהם את הכל. אני כן מרוצה מהתהליך של הנבחרת, כולם היו יכולים לראות את ההתקדמות שלנו. זה עדיין לא נגמר, יש לנו עוד שני משחקים ואנחנו רוצים להוציא משניהם נקודות. אם אשווה את ההופעה שלנו במשחקים הראשונים כשהפסדנו לאלבניה וצפון אירלנד, לבין אלה שהיו עכשיו נגד סקוטלנד ואוסטריה, אפשר לראות התקדמות עצומה ב-3.5 השנים האחרונות".

על המשך הדרך שלו: "סיכמתי עם אורן חסון שאנחנו נדבר אחרי שהקמפיין יסתיים ולא במהלכו. אנחנו נראה ביחד ונבחן את העבודה שעשיתי וגם את המצב מצד ההתאחדות. נקיים דיון טוב כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור הכדורגל הישראלי. אני שומר על ראש פתוח, יש הרבה אפשרויות בכדורגל, אבל בכל מקרה אסור שזה יהיה דיון שלילי".