הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דאבור השתכנע, הוא ימשיך לתת הכל לנבחרת"

אחיו של החלוץ טען: "אבא היה רוצה שימשיך לייצג את ישראל"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.11.21 - 17:12
תחילת כתבה

אחרי קדנציה בת שבע שנים במדים הלאומיים, בתום קמפיין מוקדמות מונדיאל נהדר שכלל שישה שערים בתשע הופעות ולאחר כמה וכמה התנגשויות עם הקהל הישראלי - מואנס דאבור שוקל מחדש את עתידו בנבחרת ישראל.

דאבור, כזכור, ספג שריקות בוז מהקהל הביתי במשחק אמש (שני) מול איי פארו ונראה היה שהגיעו מים עד נפש עבורו - אבל משפחתו, עושה רושם, שכנעה אותו שלא למהר לעזוב. "שכנענו את מואנס לא לפרוש", אמר פרנאס דאבור, אחיו, לערוץ הספורט. "אבא שלנו היה רוצה שימשיך לשחק כדורגל בנבחרת. אנחנו מודים לאלו שהגיעו וכן עודדו, מואנס ימשיך לתת את כל כולו עבור הצלחת הנבחרת".

עם זאת, דאבור היה נראה נסער במהלך המשחק אמש - וזה התבטא בתנועת השתקה לאוהדים לאחר שכבש שער. "אני עולה לשחק עם זריקות וכדורים ורגע לפני פנדל, שורקים לי גם בוז", אמר דאבור לחבריו בחדר ההלבשה במחצית. "מה אני צריך את היחס הזה? אני סופג צהוב והאוהדים מריעים, לא ייאמן".

בסיום המשחק ניגשו שחקנים ונציגי התאחדות לדאבור, ביקשו ממנו לא לקבל החלטות נמהרות וניסו לשכנעו לחזור בו מרצונו לפרוש מהנבחרת. "אל תיתן להם לנצח", אמרו לו מספר שחקנים. בהתאחדות הוסיפו: "אי אפשר לבוא בטענות לשחקן שהתנצל כבר שלוש פעמים. מה עוד רוצים ממנו?".