הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ערן זהבי: "הנבחרת נוגעת בכולנו, מעלה בי גאווה"

כוכב ישראל העלה פוסט באינסטגרם. ניר ביטון: "תחושת פספוס ענקית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.21 - 17:45
תחילת כתבה

הרבה דעות נאמרו בנוגע לקמפיין של נבחרת ישראל במוקדמות המונדיאל. יש את אלה שטוענים כי מקום שלישי זו הצלחה גדולה, אחרים מצפים לראות יכולת יותר גבוהה והתקדמות מסוימת. לפעמים גם נחמד לגלות כיצד השחקנים עצמם של הנבחרת חשים לאחר שסיימו את המוקדמות, והבולט מכולם הוא כמובן ערן זהבי, שהעלה את דעתו באינסטגרם.

בפוסט שלו הוא כתב: "עוד קמפיין נגמר. הרבה רגעים יפים, לא מעט רגעים פחות יפים, משחקים גדולים לצד אכזבות, המון שערים לשני הכיוונים ובסוף תוצאה אחת גדולה שמסכמת עשרה משחקים - מקום שלישי בבית. זה אמנם לא מספיק כדי לעלות למונדיאל בקטאר, אבל הנבחרת הזאת נוגעת בכולנו - מרגשת, מעצבנת, נותנת תקוות ומנפצת אותן. כל אחד והרגש שהיא מבעירה בו. בי היא מעלה גאווה וזכות להיות חלק ממנה ואני מקווה שיום אחד באמת נוכל לשמוח כולנו יחד ולומר 'עשינו את זה!'. תודה לכל מי שלקח חלק בקמפיין הזה, אוהב אתכם".

גם ניר ביטון העלה פוסט משלו: "עוד קמפיין נגמר והפעם עם תחושת פספוס ענקית שבאמת היינו יכולים לעשות את הצעד הבא. תודה רבה על התמיכה במהלך הקמפיין והאמונה המחודשת בנבחרת ישראל. יש לכולנו מטרה משותפת ורעשי רקע כאלה ואחרים לא הפריעו ולא יפריעו לנו בניסיון להשיג את המטרה הזאת בסופו של דבר. אל אל ישראל".