הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מותר לקרוא בוז, אבל יש גבול להסתה כנגד דאבור"

בהתאחדות מחזקים את החלוץ ושמחים שנאתכו החליט לא לפרוש: "כולם ראו כמה היה חסר לנו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.11.21 - 08:20
קיבל תמיכה מהקהל (אלן שיבר)
קיבל תמיכה מהקהל (אלן שיבר)
תחילת כתבה

בנבחרת ישראל נשמו לרווחה אחרי שהצליחו להרגיע את מואנס דאבור ולגרום לו לחזור בו מהאיום לעזוב את נבחרת ישראל. החלוץ קיבל חיזוקים מראשי ההתאחדות לכדורגל ומהשחקנים ואף הופתע לטובה שגם לא מעט אוהדים שלחו לו הודעות ברשתות החברתיות, וביקשו לחזק אותו אחרי שריקות הבוז הצורמות והקללות שספג שלשום מחלק מהקהל, במשחק נגד איי פארו.

"אוהדי הנבחרת חייבים להתבגר, דאבור התנצל שיפסיקו לקלל. מותר לשרוק בוז אבל יש גבול להסתה נגדו", אמר גורם בהתאחדות לכדורגל. כפי שפורסם בערוץ הספורט, הקפטן ביברס נאתכו לא מתכוון לפרוש וכל עוד נמצא בכושר טוב לא יודיע על עזיבת המדים הלאומיים. בנבחרת הודו שהחיסרון של הקפטן בשני המשחקים האחרונים (בראשון יצא מוקדם בשל פציעה) בלט מאוד.

המאמן ווילי רוטנשטיינר טרם הודיע להתאחדות מתי הוא יגיש את הדוח ליו"ר אורן חסון. הערכה היא כי הדוח יוגש בחודש הבא אחרי שהמאמן יחזור מחופשה קצרה באוסטריה. מי שסיימו את תפקידם הם עוזריו של רוטנשטיינר, רופרט מרקו וקלאוס לינדנברגר באופן רשמי. מרקו בלבול והפסיכולוג אלעד אשכנזי לא ימשיכו כשלגבי עוזר המאמן החוזה איתו מסתיים בסוף החודש הנוכחי. " המאמן הבא יקבע את הצוות שלו ומרקו כרגע לא מועמד להיום שם" אמרו בהתאחדות לכדורגל.