הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניר ביטון: "חושב שלא נותנים לנו סיכוי"

שחקן הנבחרת לפני גרמניה: "מרציאנו? לכולם יש ימים רעים". אבו פאני תורגל

מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט לגרמניה
מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט לגרמניה  23.03.22 - 12:00

תגיות: ניר ביטון

נבחרת ישראל ממשיכה את הכנותיה למשחק הידידות נגד גרמניה גם היום (רביעי). הנבחרת תשחק מול אחת הגדולות בעולם, ולפני המשחק ניר ביטון דיבר בהרחבה על המצב של הנבחרת ומה שינסו להוציא מההתמודדות.

ביטון דיבר בהרחבה על פערי הרמות: "אני חושב שלא נותנים לנו סיכוי. זאת הזדמנות להראות את היכולת ברמות האלה, נבוא בלי רגשי נחיתות. נבוא מוכנים, ניתן הכל, ננסה להוציא את המיטב. לא פשוט נגד גרמניה, כן, לא נייפה את המציאות. היא בין אריות הכדורגל בעולם, נבחרת ברמה הכי גבוהה שיש. רביעיית הגנה או חמישיית הגנה, לא משנה איך נבחר לעלות. נבוא מוכנים מנטלית, פיזית, ניתן הכל".

ביטון התייחס למשחק של אופיר מרציאנו מול אייאקס: "אנחנו סומכים על אופיר מרציאנו, בוודאי. לכל שחקן יש משחקים רעים בקריירה, חוויתי כמה כאלה בעצמי. זהו. זה הסוד הגדול בלהיות ספורטאי. אני חושב שאחרי משחקים טובים לא צריך לעלות למעלה, אחרי משחקים רעים לא צריך לרדת למטה. נדבר על המגרש. אני לא מתייחס למה שרושמים בתקשורת, לא מעניין אותי מה רושמים עליי בנבחרת או בצוות המקצועי. אם הם מאמינים בך ובדרך שלך אתה צריך לשחק".

"זה קטע מקצועי. לוקחים דברים מהצוות, לא מהתקשורת. צריך להתמודד עם זה. גרמניה היא מעצמה, יש להם שחקנים ברמות הכי גבוהות שיש. יש הבדלי רמות. זה משחק ידידות, אנחנו צריכים להוציא את המיטב ממנו. דווקא כאן נגד גרמניה בחוץ ננסה לעשות משחק טוב. בסוף המשחק נעשה חושבים".

גדי ברומר ממשיך להתלבט ותרגל את שון גולדברג בהרכב במקום איאד אבו עביד ואת מוחמד אבו פאני במקום גבי קניקובסקי. יתר ההרכב זהה להרכב שתורגל אתמול:

אופיר מרציאנו, אלי דסה, ניר ביטון, שון גולדברג, סאן מנחם, דור פרץ, מוחמד אבו פאני, אביב אברהם, מנור סולומון, מונס דאבור, דין דוד.

הנבחרת כאמור ממשיכה להתכונן להתמודדות, אך עושה זאת הרחק מהאצטדיון בו המשחק יתקיים. בשל הביקורת על מתקן הדשא בהיידלברג, הנבחרת מתאמנת במתחם האימונים של אסטוריה וולדורף.

מדובר במתקן ספורט שמאכלס 27 קבוצות נוער שמשחקות בו במימון מלא, על חשבון הממשלה הגרמנית. המתחם מכיל שלושה מגרשי כדורגל רגילים בנוסף לארבעה סינתטיים.

אבי לוי, סמנכ"ל ההתאחדות, נפגש עם ראש העיר מתיאס רנשלר והעניק לו שי בתמורה לאירוח. הנבחרת תשחק מול גרמניה בשבת הקרובה