הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארגנטינה ביטלה, אסטוניה תגיע במקומה

פער של חצי מיליון דולר הוביל לביטול המשחק, המחליפה תגיע באותו התאריך

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.05.22 - 18:34

סופית: נבחרת ארגנטינה לא תגיע לישראל. פער של חצי מיליון דולר במשא ומתן הכריע כי האלביסלסטה לא ישחקו מול השחקנים של אלון חזן, במשחק שאמור להתקיים ב-6.6.

בהתאחדות הישראלית עדכנו את אופ"א בסוף השבוע על הפרטים האחרונים שטרם נסגרו, כשגם גורמים באופ"א התגייסו כדי לגרום למשחק לצאת לפועל במסגרת דרישת אופ"א לקיים משחקים בינלאומיים גם במסגרת ידידותית בתאריכים אלו, אך בסופו של דבר הנסיונות כשלו. כמה שעות לאחר ההודעה של הארגנטינים ההתאחדות לכדורגל סגרה עקרונית משחק ידידות באותו תאריך בסמי עופר מול נבחרת אסטוניה.

במקביל, בנבחרת ישראל נמצאים במרדף נגד השעון לקבל את הדרכון הישראלי של מיגל ויטור, שצפוי לקבל זימון למדים הלאומיים. ויטור כזכור קיבל ת.ז זהות ישראלית אבל טרם קיבל דרכון ישראלי.

המנהל המקצועי יוסי בניון, שיחזור מאנגליה שם השתתף במשחק האגדות בין ליברפול למנצ'סטר יונייטד, יישב עם אלון חזן לפני הוצאת הזימונים למשחקים הרשמיים מול איסלנד ואלבניה. השאלה הגדולה היא האם עומר אצילי, שקבע אתמול דאבל דאבל מבחינת 20 שערים ו-10 בישולים, יהיה חלק מהסגל. שבמשלחת משוכנעים שלא ניתן יהיה לוותר עליו בכושר בו הוא נמצא. בנושא אחר, בני טבק - כדורגלן העבר ואגדת מכבי תל אביב - הצטרף לצוות האימון של אלון חזן בנבחרת.