הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גלזר: "נתנו מעל ומעבר. מקווה שנעפיל במרץ"

צפו בשוער שבלט בקמפיין: "העבודה שלי זה להציל כדורים, זה לא כל כך עזר"

מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט להונגריה  19.11.23 - 06:45

הרגשנו שזה אפשרי, האמנו, כל כך רצינו לראות את הנבחרת שלנו ביורו 2024, אבל אתמול (שבת), לפחות דרך טורניר המוקדמות, איבדנו את הסיכוי, ונצטרך לחכות לחצי גמר הפלייאוף. עומרי גלזר, שסיפק משחקים נהדרים בשער לאורך הקמפיין, היה נשמע מאוכזב למדי אחרי ההפסד 2:1 לרומניה.

גלזר אמר בתחילת דבריו: "עלינו ליתרון מהיר ואחרי זה קצת איבדנו את הפוקוס. הרגשנו שאנחנו צריכים לכבוש מהר מדי, אני חושב שחיפשנו להכריע מהר מדי ונענשנו בסוף כי הימרנו, לפי הרגשתי, אבל זה הכדורגל".

עוד הוסיף השוער: "היינו צריכים לנצח ותיקו לא היה מספיק לנו, ברמה המקצועית לא היה משחק מספיק טוב שלנו, אבל מבחינת הנתינה וההקרבה כולם נתנו מעל ומעבר. לא שלטנו במגרש ובכדור כמו שרצינו, ידענו שיש להם יתרון במעברים, קיבלנו גם גול מאיבוד כדור וזה מאכזב, גם בגול השני".

שוערה של הכוכב האדום בלגרד שלח מסר אופטימי ומאחד: "ברגעים טובים יותר ופחות אנחנו נבחרת אחת, ביחד, עושים דרך יפה. יש פה שחקנים בני 20 מאוד כישרוניים, אני לא חושב שהיה פה דבר כזה, אני מקווה שנעשה את זה במרץ".

על תפקודו בשער במשחקים האחרונים: "העבודה שלי היא להציל כדורים, אני שמח שעזרתי לחברים שלי משחקים קודמים, היום זה לא עזר כל כך וזה מאכזב. לכל אחד יש תפקיד בנבחרת וכל אחד רוצה לעזור, אין מילים יותר מדי, תחושות קשות ואני רוצה לשלוח מילים חמות לכל מי שנשאר בארץ, לחיילים ולכולם, רצינו לשמח אותם לצערי לא הצלחנו".