הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כמעט חזר הביתה: מאחורי הדרמה בנבחרת סביב שון וייסמן

אחרי שכבש את שער השוויון של ישראל מול שווייץ וסינן קללות, כעת פרטים חדשים נחשפים בנוגע לתקרית עם החלוץ, שלא נכלל בסגל לרומניה. מול אנדורה הוא צפוי להיכלל בסגל

מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט להונגריה  19.11.23 - 09:55

פרשת שון וייסמן, שנחשפה בערוץ הספורט, הגיעה לסיומה עם ההחלטה של יוסי בניון ואלון חזן שחלוץ גרנאדה לא יהיה חלק מהסגל למשחק אתמול (שבת) מול רומניה. וייסמן נלקח לשיחה עם מאמן הנבחרת והמנהל המקצועי והבהיר כי יקבל כל עונש שיוטל עליו. אמש מהיציע הוא לא הפסיק לעודד את חבריו ונראה כי גם הוא מבין שטעה ושחרר תסכול שהצטבר אצלו. בניון וחזן הבהירו כי החלוץ נענש רק למשחק אתמול, ולכן הוא צפוי להיכלל בסגל למשחק מול אנדורה.

מסתבר שמאחורי הקלעים הייתה דרמה לא פשוטה. גורמים בנבחרת טענו שהתקבלה החלטה להטיס את וייסמן מיד הביתה, אך לאחר שנעשה מעט חושבים, הוחלט בשיתוף פעולה עם הצוות שלא לעבור על הנושא לסדר היום ולהענישו במשחק אחד בחוץ. העובדה שהשחקן התנצל בפני חבריו לנבחרת ובשיחה אישית עם בניון וחזן, הובילה להחלטה.

כזכור, בניון וחזן אמרו אתמול אחרי המשחק כי הם שלמים עם הדרך שבחרו וטענו באותה נשימה כי יש כללים בנבחרת שכל אחד מהשחקנים חייב לכבד, בלי קשר למעמד שלו. "כך היה עם ערן זהבי, וכך יהיה עם כל שחקן שיפר את הכללים", אמרו בנבחרת.

צפו בתקרית המדוברת שבגללה שון וייסמן נענש בווידאו שלמטה