הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאחר עימות מילולי: נתק בין בוני גינצבורג למשה סיני

שני הבכירים שמנהלים את הנבחרות הצעירות רבו על רקע עניינים מקצועיים. שינו זוארץ צפוי לערוך שיחה בין השניים. המנהל הטכני בתגובה: "אלו היו צעקות בענייני עבודה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.12.23 - 10:00

תגיות: נבחרת ישראל

אין ספק שההחלטה למנות את משה סיני ובוני גינצבורג לאחראים על הנבחרות הצעירות היתה החלטה נבונה. הקיץ המופלא של הנבחרות הצעירות, העבודה מסביב לשעון והעובדה ששני שחקני עבר שעברו בכל הנבחרות, שמבינים היטב מה צריך לקבל שחקן צעיר כדי להצליח, נמצאים במקום הזה, הוא מהלך מבורך.

מצד שני, אחרי שנתיים וחצי ביחד, משהו במערכת היחסים האישית בין השניים נפגעה וחברים טובים הם כבר לא. למעשה, השניים בנתק אישי אחרי עימות מילולי שפרץ בינהם בבית הנבחרות בשפיים. על פי גורמים שנכחו באירוע שהיה לעיני לא מעט אנשים, העימות המילולי הין השניים עלה לטונים גבוהים והיה סביב הרצון של גינצבורג לקבל החלטות בפורום קטן ומצומצם ולא באסיפה מורחבת.

סיני, שהנושאים הטכניים נמצאים גם באחריותו, סירב לכך ועמד על הרגליים האחוריות שלא ייתכן שיתקבלו החלטות בפורום מצומצם לעתיד הכדורגל הישראלי.  גינצבורג הודה שהתקיים עימות מילולי בין השניים אבל סירב להרחיב במה היה מדובר. "היו צעקות במסגרת עבודה". בין הנוכחים שהיו באיזור, גם מאמן הנבחרת הלאומית, אלון חזן. את תגובת סיני לא ניתן היה להשיג. 

אותם גורמים שנכחו בשפיים סיפרו כי אין זו הפעם הראשונה שנוצר עימות בין המנהל הטכני לבין בכירים אחרים. לא מזמן התנהלה שיחה קשה בין גינצבורג לגיא לוזון בעקבות ההרגשה של מאמן הנבחרת הצעירה שהנבחרות האחרות מקבלות יותר תשומת לב מגינצבורג מאשר הנבחרת הצעירה, וכמו כן התנהל ויכוח נוקב בין גינצבורג לבין מנהל המגרשים בשפיים, אריה הרשקוביץ'.