פרום ידלג על הג'ירו לטובת הטור דה פראנס

הבריטי לא ייגן על תוארו באיטליה: "חושב על המורשת שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.01.19 - 15:52
תחילת כתבה

אחרי שזכה בעונה שעברה בג'ירו ד'איטליה שנערך בישראל, כריס פרום לא יגן על תוארו ב-2019. הרוכב הבריטי מחפש זכייה חמישית בטור דה פראנס. סקיי מייעדת לאגאן ברנאל הצעיר את תפקיד המוביל בטור האיטלקי שיוזנק השנה מבולוניה.

"היו לי זכרונות מדהימים מהעונה שעברה, אבל אני חושב שהטור דה פראנס יהיה המטרה המרכזית שלי, אז ככל הנראה אדלג על הג'ירו", אמר הרוכב בן ה-33 שזכה בשנה שעברה בחולצה הוורודה אחרי מהפך מדהים שביצע בשבוע האחרון, שכלל בריחת סולו אפית 80 ק"מ לסיום הקטע ה-19.

עוד אמר הכוכב של קבוצת סקיי: "אני מגיע לשלב כזה בקריירה שלי שאני צריך לחשוב על איזה מורשת ארצה להשאיר מאחוריי ואני מסוגל לזכות בטור דה פראנס בפעם החמישית ולהצטרף לקבוצה מצומצמת של רוכבים שעשו זאת". פרום מקווה ללכת בעקבותיהם של אדי מרקס, ז'אק אנקטיל, ברנרד הינו ומיגל אינדוראין שעשו זאת לפניו.

בסקיי שמים את הביצים שלהם בסל של ברנאל שזכה בחודש מאי האחרון בטור של קליפורניה והיה הדומסטיק של גיירנט תומאס וכריס פרום בטור דה פראנס האחרון. "הג'ירו זה מירוץ שאני ממש, ממש אוהב. חייתי באיטליה ויש לי הרבה חברים שם. אני מכיר את הדרכים ואני מקווה לעשות תוצאה טובה", אמר הקולומביאני בן ה-21.

הדפס