הימורים: ברנאל פייבוריט לזכיה בטור

הקולומביאני מקדים את תומאס ופוגלסנג. 10 המועמדים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.07.19 - 18:46
תחילת כתבה

ארבעה ימים לפני הטור דה פראנס. הסגלים כמעט הושלמו סופית ולכבוד האירוע הגדול של הקיץ, בדקנו לפי סוכניות ההימורים מי הפייבוריטים לניצחון בדירוג הכללי: בהיעדרו של כריס פרום, יש שאומרים כי מדובר בטור דה פראנס הפתוח ביותר מאז 2011.

המועמד המוביל לקחת את החולצה הצהובה לפאריז הוא לא אחר מאשר אגאן ברנאל. הרוכב הקולומביאני רק בן 22 אבל כבר מסומן כדבר הבא בעולם האופניים. למרות שמדובר בטור דה פראנס השני בקריירה שלו (15), הוא מגיע עם המון ביטחון לאחר הניצחון שלו בטור של שוויץ ובחלק מהסוכיות הוא מועמד לניצחון ביחס של 1 ל-2 ו-2.5.

הרוכב השני הוא גיירנט תומאס (ביחס דומה). בן קבוצתו של ברנאל מגיע כאלוף המכהן אבל סבל מעונה לא ממש מוצלחת, ולראייה אפילו התרסק בטור של שוויץ. בחלק מהסוכניות מקבל תומאס עדיפות על פני חברו לקבוצת אינאוס, ברנאל.

השלישי ברשימה ביחס של 1 ל-5 או 1 ל-4.5 הוא יאקוב פוגלסנג. מנצח הדופינה מגיע לטור בכושר הטוב בקריירה שלו ולמרות שמעולם לא סיים בטופ 10 של המרוץ הצרפתי היוקרתי, הוא חולם לעשות את זה בפעם הראשונה בגיל 34.

האחרים ברשימת הפייבוריטים לפי הסדר הם: 4. אדם ייטס, 5. ריצ'י פורט, 6. נאירו קינטאנה, 7. טיבו פינו, 8. סטיבן קרוייסויק, 9. רומאן בארדה, 10. ריגוברטו אוראן. הנ"ל מדורגים ביחס של 1 ל-11 ועד יחס של 1 ל-28.

ברנאל או תומאס? טורמאלה או הגליבייה? אלאפיליפ או סגאן? רגע לפני הזינוק למירוץ הגדול בעולם דרור פקץ' דני פורת ואסף אקרמן מתכוננים לטור דה פראנס 2019 שהולך להיות אחד המרתקים והפתוחים בהיסטוריה. האזנה נעימה ->