3 רוכבים בטופ 10 לסטארט אפ בפאריס-ניס

הופעה יפה בקטע השני של המירוץ. פוליט סיים במקום הרביעי

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.20 - 20:05
תצוגה יפה לסטארט אפ (נועה ארנון)
תצוגה יפה לסטארט אפ (נועה ארנון)

תגיות: פאריס-ניס

תחילת כתבה

תצוגה עוצמתית ומרשימה של ישראל סטראט אפ ניישן בשני שלבי הפתיחה של מירוץ הענק הצרפתי פאריס - ניס ממקמים אותה כקבוצה בצמרת המירוץ.

בקטע של 165 ק"מ הנע דרומה מפריס וחוצה את צרפת עד שהמירוץ יגיע לניס בראשון הבא - היתה הקבוצה מעורבת בכל המהלכים הקריטיים כאשר 3 מרוכביה סיימו בעשרת המקומות הראשונים. זו היתה תצוגה כמעט זהה לקטע הראשון במירוץ וכך ממוקמת הקבוצה כרגע בראש הטבלה הקבוצתית אחרי הקטע השני.

אתמול וגם היום, מי שהכתיבה את למהלך העניינים היתה הרוח בשטחים הפתוחים שאיפשרה מהלכים לניתוץ הפלוטון לרסיסים. כאשר זה קרה היום 30 ק"מ לסיום , היו לסטארט אפ ניישן שלושה רוכבים בקבוצה הקטנה שדהרה לסיום.

המנצח בספרינט היה גיאקומו ניצולו, אבל במקום הרביעי סיים נילס פוליט הגרמני של סטארט אפ ניישן, שבקטע הראשון במירוץ סיים ששי. פוליט ממוקם במקום החמישי בדירוג הכללי ,25 שניות מאחורי המוביל מקסימיליאן  שחמן. חבריו, הדני מאדס שמידט (שישי כללי) וקריסטס ניילנדס - שמיני.

"כמובן שאנחנו רוצים לנצח כאן קטע וזו המטרה מספר 1 שלנו", הבהיר הדירקטור הבלגי שלה דירק דמול. "אבל זה נהדר גדול לראות את סטארט אפ ניישן בהופעה כל כך מרשימה. לא היה מהלך שקרה אתמול או היום שלא היינו חלק ממנו ובמירוץ כה גדול זה בהחלט משקף עצמה".