הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כריס פרום: הרוכב האגדי מועמד לסטארט אפ ניישן

לקבוצה הישראלית יש את המשאבים להנחית את הכוכב עוד העונה

דני פורת
דני פורת  15.05.20 - 17:02

יממה אחרי הטלת הפצצה של סייקלינג ניוז, לפיה כריס פרום עשוי לעזוב עוד העונה את אינואס, בסטארט אפ ניישן לא מכחישים שהרוכב הגדול ביותר בדור האחרון מועמד להצטרף לקבוצה הישראלית.

"אנחנו לא מגיבים על התעניינות של אף אחד מהרוכבים שלנו או על מו"מ אפשרי. אבל ברור שאנחנו מכבדים את כריס פרום כרוכב וכאדם, וכמובן הישגיו מדברים בפניי עצמם", נמסר מסטארט אפ ניישן.

לערוץ הספורט נודע כי לקבוצה הישראלית יש את המשאבים כדי להנחית את פרום בפרוייקט השאפתני של אדמס. הרוכב של אינאוס, שזכה ארבע פעמים בעבר בטור דה פראנס, משתכר כ-5 מיליון יורו בעונה, פי כמה מהשכר של הרוכב המוביל בסטארט אפ ניישן, דן מרטין. עם זאת, הפילנטרופ היהודי-קנדי לא יהסס להגדיל את התקציב, אם פרום יסכים להגיע הקיץ או בעונה הבאה.

אין זה סוד שסילבן אדמס היה רוצה לראות שם גדול ומנצח גרנד טורים כמו כריס פרום בקבוצה ולשם כך הקבוצה תצטרך להפרד לפחות מרוכב אחד בסגל הרחב שלה (המונה 30 רוכבים), אם ברצונה לגייס את פרום עוד העונה. הכוכב הגדול מסיים את חוזהו בסיום העונה, אך ישנו חלון של כשבועיים במהלך אוגוסט שבו ניתן להחתים רוכבים חדשים לפני סיום העונה.

לפי סייקלינג ניוז, פרום אינו מרוצה ממעמדו באינאוס ונחוש למצוא קבוצה חדשה שתאפשר לו להיות הרוכב המוביל ואילו בקבוצתו הנוכחית הוא נתקל בתחרות עם אגן ברנאל וגיירנט תומאס, שני מנצחי הטור האחרונים. באתר האופניים המוביל הוזכרו היום סטארט אפ ניישן לצידן של מוביסטאר, בחריין מרידה ו-NTT PRO CYCLING כמועמדות לקלוט אותו. אם יעזוב באוגוסט, זה יקרה לפני פתיחת הטור דה פראנס ב-29 לחודש.