הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מדהים: אינהורן ניצח את סגאן בטור סלובקיה

הישראלי ממשיך בתנופה אחרי שהקדים את הכוכב בקטע הסיום

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.21 - 17:07
הישג יוצא דופן אינהורן. (בטיני ספורט)
הישג יוצא דופן אינהורן. (בטיני ספורט)
תחילת כתבה

אחרי הפריצה הגדולה בוואלטה אספניה, איתמר איינהורן השיג היום (ראשון) את ניצחונו הגדול בקריירה. הרוכב הישראלי מסטארט אפ ניישן הדהים את פטר סגאן, גבר עליו בספרינט הסיום של הקטע הרביעי בטור סלובקיה והגיע למקום הראשון.

כזכור, איינהורן סיים פעמיים בטופ 10 בשני שלבים בוואלטה אספניה לפני שפרש מהמירוץ. היום, הוא הקדים את אחד המאיצים הטובים בעולם, סגאן, שזכה שבע פעמים בחולצה הירוקה בטור דה פראנס. בנוסף, הקדים את ההולנדי קיס בול ההולנדי שסיים שלישי ונחשב גם הוא לספרינטר משובח.

מדובר בסוג של סגירת מעגל שכן לפני 6 שנים הוקמה קבוצת קומטיננטל קטנה - סטארט אפ ישראלי אמיתי בשם סייקלינג אקדמי - בשותפות עם אלוף העולם  דאז פיטר סגאן. זו היתה שותפות שיזם רן מרגליות עם רוני בר און ( הבעלים והמשקיע הישראלי) ובתמיכת פיטר סאגאן שהיה אז אלוף העולם ונתן לגיטימציה בין לאומית לכל הפרויקט. החבילה התפרדה אחרי עונה אחת, הקבוצה נשארה בבעלות ישראלית מלאה.

אבל היום, הנער דאז איתמר איינהורן שהיה אז אחד מה כשרונות הצעירים שגדלו בפרויקט שהפך להיות היום קבוצת וורלד טור - ישראל סטארט אפ ניישן - הביס את סגאן במגרש הבית שלו בסלובקיה - ונראה שהחזון הגדול מתחיל להתגשם: כשרון אופניים תוצרת ישראל משיג נצחון גדול בזירת אופניים מרכזית - וכולנו מקווים ומאמינים שזו רק ההתחלה.