הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איינהורן: "אני מסוגל לנצח שלבים בטור"

ישראל טק פתחה עונה במסיבת עיתונאים. פרום: "הקבוצה צברה מומנטום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 17:33

תגיות: פרמייר טק

תחילת כתבה

עונה חדשה, ציפיות חדשות. קבוצת האופניים הישראלית, ישראל פרמייר טק, לשעבר סטארט אפ ניישן, פתחה היום (חמישי) באופן רשמי את העונה עם מסיבת עיתונאים מיוחדת והצגת הקבוצה לקראת עונת המירוצים הקרובה.

הקבוצה הישראלית התחמשה השנה במספר רוכבים מסקרנים, בראשם יאקוב פוגלסנג, הרוכב הדני, שאמור להשתתף בטור דה פראנס, הספרינטר האיטלקי ג'יאקומו ניצולו והרכש החדש, סימון קלארק האוסטרלי. הציפיות הגדולות בגזרה הישראלית הן מאיתמר איינהורן, שהצטיין בוואלטה אספניה אשתקד, וחולם להגיע לטור דה פראנס.

"אני גאה מאוד ושמח להציג את השם החדש בקבוצה הספונסר החדש פרמייר טק", פתח הבעלים סילבן אדמס את דבריו, "זו חברה בינלאומית שעובדת ב-30 ארצות וזה שדרוג עבורנו והתקדמות וזה כבוד עצום ופריבילגיה עצומה שהם איתנו. הם יעזרו לנו לקחת את זה לשלב הבא ולהיות קבוצה יותר ווינרית ומצליחה. אני רוצה שהקבוצה שלנו תהיה מודל לחיקוי בכל ספורט ברצון לשיתוף פעולה בנייה, ליצור חברים חדשים וערך הספורטיביות כעליון כשאנחנו מנסים לנצח תחרויות".

איתמר איינהורן, הספרינטר הישראלי, אמר: "אני שמח מאוד שהשגתי ניצחון ראשון אשתקד עם הקבוצה והוכחתי שזה אפשרי עבור ישראלי. אני חושב שיש לי עוד הרבה מה לתת ואני מקווה לעשות את זה בשלוש השנים הקרובות. התחרתי בשנה שעברה בוואלטה ולמדתי המון על המרוצים האלה. הטור? זה כמובן מטרה שלי, אבל אני לא יודע אם זה יקרה השנה או בשנה הבאה. אני יודע שאני יכול להשתתף ולנצח מרוצים שם".

כריס פרום המתאושש מפציעה: "אני חושב שאשתקד הקבוצה עשתה כמה צעדים קדימה ועם הספונסר החדש, אני חושב שיש פה מומנטום ואנרגיות חיוביות. אני מאוד מצפה להיות חלק מכך". על הפציעה: "נפצעתי בדצמבר ברגל ולצערי הייתי צריך לקחת פסק זמן. אבל אני שמח שאני פה עם הקבוצה. אני מניח שאוכל להתחרות בהמשך העונה. כרגע אין לי כאבים".

צ'ל קלסטרום, מנהל הקבוצה: "אנחנו נגיע לטור כדי להשיג ניצחונות בקטעים ונראה מה אפשר לעשות לאחר מכן. זה נכון גם לגבי הוואלטה והג'ירו. זו המטרה העליונה שלנו. בהתאם לסיטואציה, אולי יהיו עוד מטרות, אבל קודם כל נתרכז בניצחונות".