הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פודיום שני ביממה לפרמייר טק

ניצולו סיים שלישי במאיורקה: "מקווה שבפעם הבאה זה יספיק לניצחון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 19:11
(צילום: נועה ארנון)
(צילום: נועה ארנון)

מומנטום פתיחת העונה של ישראל פרמייר טק נמשך בהצלחה כאשר המאיץ האיטלקי החדש שלה ג'אקומו ניצולו סיים היום (חמישי) במקום השלישי במאיורקה. זהו הפודיום השני של הקבוצה בהפרש של 24 שעות לאחר שאתמול הוכתר הקנדי ג'יימס פיקולי כמטפס המוביל.

מעבר לזה, פרמייר טק קיבלה דיוידנדים מידיים משני רוכבי החיזוק שלה שמתחרים במאיורקה: אתמול היה זה סיימון קלארק האוסטראלי שסיים חמישי, והיום הגיע תורו של ניצולו לספק את הסחורה. ניצולו נהנה מסיוע נהדר של חבריו מתחילת המירוץ - כאשר הישראלי גיא ניב נוטל חלק מרכזי בפלוגת הסיוע. ניב נשלח לקדמת הפלוטון כדי לוודא שקבוצת הבורחים של היום לא תגדיל את הפער ו"תגנוב" את המירוץ.

בעליה המשמעותית של היום לקראת הסיום, היה ניב בין חמשת הרוכבים של הקבוצה שהגיעו לפסגה עם הדבוקה הקדמית. בסיום היה זה התפקיד של ניצולו לנסות לסגור עניין ולהשיג ניצחון, אבל זה נגמר רק בכמעט.

"כשראיתי שכולם מהססים, החלטתי להמר ולפרוץ ראשון", סיפר ניצולו. לצערו, ההימור לא השתלם, ובמורים האחרונים הצליח הספרינטר ביריאם גירמאיי מקבוצת "וונטי" לחלוף על פניו. "הייתי חייב ללכת על זה", הסביר. "מקווה שבפעם הבאה זה כבר יספיק לניצחון".