הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רועי ויינברג ניצח בשלב הראשון של קסטאלון

הישג נהדר לרוכב העתודה של סייקלינג אקדמי אחרי בריחה של 80 ק"מ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.06.22 - 21:06
הישג יפה לויינברג (סייקלינג אקדמי)
הישג יפה לויינברג (סייקלינג אקדמי)

הצלחה כחול-לבן. הרוכב רועי ויינברג מקבוצת העתודה, סייקלינג אקדמי, ניצח היום (שישי) בשלב הראשון בטור של קאסטלון והוא מחזיק בחולצה הצהובה של המרוץ.

ויינברג יצא לבריחה כ-80 ק"מ לסיום עם חברו הישראלי עומר להב שמייצג במירוץ קבוצה ספרדית. שניהם הצליחו להדוף את הנסיונות הנואשים הפלוטון להשיגם, ולמעשה התחרו על הניצחון ראש בראש. במאבק הזה, ויינברג יצא עם ידו על העליונה וכאמור האיש שמוביל אל המירוץ בן שלושת השלבים.

סייקלינג אקדמי, קבוצת העתודה של ישראל פרמיירטק, מופיעה במירוץ הזה בהרכב ישראלי מלא ומייצגת את נבחרת ישראל.

ויינברג בן ה-21 ממודיעין סיכם: ״ב-60 הקילומטרים הראשונים ניסיתי לשמור על האנרגיות בזמן שהחברים שלי לקבוצה דואגים שלא תצא בריחה מסוכנת. בתחילת העליה הגדולה של היום , חברי עודד קוגוט מיקם אותי מקדימה ואיפשר לי לברוח ולגשר לבריחה. כאשר הפלוטון השיג אותנו בסיום הירידה - יצאתי לבריחה נוספת, הפעם עם עומר להב. ידעתי מיד שזה מהלך שיכול ללכת עד הסוף כי לעבוד עם רוכב ישראלי זו סיטואציה הרבה יותר נוחה מאשר לחלוק בריחה עם רוכב זר".

"רכבנו פול גז ועזרנו אחד לשני עד שהגענו לפיניש וניצחתי את הספרינט בפער של 20 שניות מהפלוטון. אני כמובן מאושר עד הגג ומודה לחברים שלי על העבודה שהשקיעו עבורי אבל נהיה חייבים לעבוד קשה כדי לשמור על ההובלה״.