הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יונאס וינגגור: "רוצה יותר מזכיה אחת בטור"

האלוף הטרי קיבל תיאבון. פוגצ'אר: "אגיע עם יותר מוטיבציה לשנה הבאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.07.22 - 22:51

תם ונשלם הטור של 2022. יונאס וינגגור זכה הערב (ראשון) בפרס הגדול כאשר זכה במירוץ החשוב בעולם אחרי שהגיע עם החולצה הצהובה לפריז. הרוכב של יומבו ויסמה שניצח בשני שלבים באלפים ובפירנאיים הגשים את חלומו הגדול ובגיל 25 עלה לראש הפודיום בשדרות השאנז אליזה. טדיי פוגצ'אר האלוף היוצא סיים שני וגיירנט תומאס שלישי.

"זו הרגשה מדהימה, סוף סוף זכיתי בטור", אמר וינגגור. "זכיתי במרוץ הכי גדול בעולם ואף אחד לא יכול לקחת את זה ממני. תמיד היתה לי הרגשה שאוכל לנצח, אבל בסוף הרגשתי שאנצח את הטור רק אחרי הניצחון בהוטקאם. הרבה מאוד דנים הגיעו לכאן לראות אותי עם החולצה הצהובה ואני מעריך את זה. הם עודדו אותי בכל שלושת השבועות".

וינגגור סיפר כיצד יחגוג: "אני אגיע ביום רביעי לקופנהגן ולמחרת לעיר שבה אני גר. ביום שישי אשב על הספה ואהנה מהרגע. אני רוצה לחגוג ולהרגע, אבל לאחר מכן אחשוב על איך אחזור לפה לנצח שוב. אני רוצה לזכות בטור יותר מפעם אחת".

טדיי פוגצ'אר אמר: "למרות שלא ניצחתי, עדיין היה טור דה פראנס מרגש. גם המקום השני משמח אותי ואם לא הייתי זוכה בתחרות בעבר, כנראה שזה היה היום הכי גדול בחיי. לשנה הבאה אגיע עם יותר מוטיבציה ואני חושב שליונאס ולי יהיו עוד הרבה קרובות בטלוויזיה בשנים הקרובות".