הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרנט: לא מקבל זריקת מצתים, אני לא מעשן

המאמן הישראלי של פרטיזן בלגרד: "לא מפחד ממאבק על התואר בסרביה, ב-95 אחוזים אני עולה על הציפיות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.03.12 - 12:42
גרנט, שומר על ההומור (gettyimages)
גרנט, שומר על ההומור (gettyimages)
תחילת כתבה

"האם אני מקבל את זריקת המצתים עליי? לא, כי אני לא מעשן". אברהם גרנט אולי הגיב בחיוך על מחאת האוהדים נגדו בעקבות ה-0:0 במשחק הבית הראשון שלו על הקווים כמאמן פרטיזן בלגרד, אבל ממשיך להשתדל לשמור על יחסים טובים עם הקהל: "גם אני הייתי פעם אוהד ואני יודע איך הם מרגישים עם זה שלא ניצחנו שני משחקים ברציפות. אין לי הסתייגות מההתנהגות של הקהל".

פרטיזן אמנם הגיעה ללא מעט מצבים במשחק האחרון, אבל שמטה כאמור נקודות משחק שני ברציפות והפער בפסגה צומק ל-6 נקודות בלבד. "אני לא מפחד מהמאבק על התואר בסרביה. אל תשכחו שהשגתי עם צ'לסי מה שאיש לא השיג בעבר, עליה לגמר ליגת האלופות", הזכיר המאמן הישראלי. "גם בווסטהאם התמודדתי עם בעיות תקציביות ואחרות. עכשיו זאת התמודדות חדשה".

"אפשר לראות את העוצמה של הקבוצה כשדברים לא הולכים טוב וצריך להתמודד עם הלחץ", הסביר גרנט. "היכולת שלנו לא שלילית וגם לא מצב הרוח, אלא רק התוצאה. ב-95 אחוז מהמקרים בקריירה שלי הצלחתי לעלות מעל הציפיות ממני".

"אני כבר 30 שנה בכדורגל, כבר ראיתי הכל", סיכם מאמן פרטיזן, והבהיר: "אם רק כדור אחד היה נכנס, עכשיו כולם היו מדברים אחרת". פרטיזן, כזכור, מובילה את הטבלה הסרבית עם 44 נקודות מ-17 משחקים, 6 נקודות מעל היריבה הגדולה הכוכב האדום. במחזור הבא יתארחו חניכיו של המאמן הישראלי לדרבי אצל OFK בלגרד, בעוד שסגנית המוליכה תארח את סמדרבו.