90 דקות לשפונגין, 0:0 בין אומוניה לאפואל

דרבי הצמרת של ניקוסיה איכזב. דדי בן דיין לא שותף, אלונפטיס הורחק. המגן על המפגש של היריבה מול ריאל מדריד בשלישי: "הולכת להיות חוויה"

אבישי תורג'מן  23.03.12 - 18:55
שפונגין. אומוניה עדיין ראשונה
שפונגין. אומוניה עדיין ראשונה
תחילת כתבה4 ימים לפני המשחק הראשון במסגרת רבע ליגת האלופות אפואל ניקוסיה התייצבה הערב (שישי) לדרבי לוהט בצמרת הליגה הקפרסיאית מול לא אחרת מאשר אומוניה ניקוסיה של יובל שפונגין. אחרי 90 דקות מתוחות ההר הוליד סוג של עכבר כשלוח התוצאות באיצטדיון ה-GSP הראה על 0:0 מאכזב.

המגן הישראלי פתח בהרכב אומוניה והשלים 90 דקות אבל לא הצליח לעזור לחבריו להשיג ניצחון שלישי ברציפות. מיש לא שותף במדי אומוניה הוא מגן ישראלי אחר, דדי בן דיין.

בהיעדר שערים, האירוע המרכזי של המשחק התרחש בדקה ה-45 כששחקן אומוניה אפטתיוס אלונפטיס ראה כרטיס אדום, אלא שגם עם יתרון מספרי במגרש שחקני האלופה, שעושה חיל בליגת האלופות לא הצליחו להשיג את 3 הנקודות ונעצרו גם הם אחרי 5 ניצחונות רצופים בכל המסגרות.

לאחר המשחק שוחח שפונגין עם אתר ערוץ הספורט וסיפר: "הורחק לנו שחקן בסביבות הדקה ה 40. זה שיבש לנו את תכנית המשחק מה גם שאפואל קבוצה מעולה. למרות זאת אנחנו כבר מסתכלים קדימה לפלייאוף". הפליאוף בקפריסין מקיים במתכונת של פליאוף עליון בו יערכו 6 משחקים, פעמיים מול כל קבוצה מארבע הראשונות. לגבי המשחק של אפואל מול ריאל מדריד המגן הוסיף:"זו הולכת להיות חוויה ולצערי נוכל לראות את זה רק בטלוויזיה. אנחנו אמורים להיות במלון לפני משחק גביע".

בעקבות התוצאה בדרבי נותרה אומניה בפסגת הליגה בקפריסין עם 57 נקודות, כאשר יריבתה העירונית שלישית עם 56. ביום ראשון תוכל א.א.ל לתפוס את המקום הראשון אם תנצח בחוץ את אתניקוס.