ליגיונרים: ביבראס נאתכו ודדי בן דיין הבקיעו

הקשר של רובין קאזאן חילץ 1:1 מול קובאן. מגן אומוניה כבש ושפונגין בישל 3 גולים ב-0:4 על אנורתוזיס ורוני לוי

אבישי תורג'מן  28.04.12 - 19:37
נאתכו. שער חשוב
נאתכו. שער חשוב
תחילת כתבה

אחד השחקנים הישראלים שמייצגים את ישראל בצורה הטובה ביותר הוא ביבראס נאתכו. הערב (שבת), הקשר של רובין קאזאן הוכיח זאת שוב כאשר סידר לקבוצתו 1:1 מול קובאן במסגרת הפלייאוף העליון של הליגה הרוסית. הוא לא הישראלי היחיד שכבש היום ברחבי אירופה - גם דדי בן דיין עשה זאת עם אומוניה ניקוסיה.

נאתכו, שכהרגלו פתח בהרכב ושיחק את כל 90 הדקות, ראה כיצד מרקוס פיזלי מעלה את האורחים ליתרון בקאזאן בדקה ה-69. אבל רובין קיבלה פנדל בדקה ה-84 והקשר שהגיע מהפועל תל אביב ניגש כדי לקבוע חלוקת נקודות.

קפריסין: סוג של דרבי ישראלי בפלייאוף העליון, הלך לטובת דדי בן דיין ויובל שפונגין. שניהם פגשו עם אומוניה ניקוסיה את אנורתוזיס פמגוסטה אותה מאמן רוני לוי, ודרסו אותו 0:4. בן דיין גם היה זה שכבש את הראשון של קבוצתו בדקה ה-42, בעוד ששפונגין בישל את כל שלושת השערים הנוספים. שפונגין סיפר: "האדום שהם קיבלו הקל עלינו והאמת שהנצחון הזה קצת עוקץ, כי יכולנו להיות ממש קרובים לשתי המובילות. אבל נמשיך להילחם כל עוד יש סיכוי".

ליגת המשנה באנגליה: גיא אסולין נכנס כמחליף בדקה ה-61, אך ברייטון סיימה ב-0:0 בחוץ נגד ברנסלי. טל בן חיים (פורטסמות) ודקל קינן (בריסטול) שוב לא שותפו.

שווייץ: משה אוחיון נכנס כמחליף בדקה ה-77 ב-2:2 של לוצרן נגד גראסהופר בחוץ.