בלגיה: ביטון ניצח את ברדה בדרבי. קפריסין: צמד לבקל

0:2 לליאז' על גנק. 14 דק' לחלוץ המנצחת, 46 לחבר. גביע קפריסאי: 0:6 ללרנקה, הקשר שיחק 90 דקות, כמו גם קפילוטו. אנורתוזיס של רוני לוי ניצחה 0:2, משה אוחיון פתח בהרכב, יצחקי שיחק 30 דקות

אבישי תורג'מן  31.10.12 - 00:22
ברדה. הפעם הוא לא כבש (GETTYIMAGES)
ברדה. הפעם הוא לא כבש (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהכמו ברוב המדינות באירופה, גם בקפריסין ניצלו את אמצע השבוע בכדי לקיים מחזור גביע, ובאי שמלא בישראלים, מי שהתבלט הערב (רביעי) הוא רועי בקל, שכבש שני שערים לזכות אלקי.

קבוצתו של בקל, אלקי לרנקה, הביסה את אקריטאס הקטנה 0:6, כשהקשר הישראלי פתח בהרכב ושיחק 90 דקות, כמו גם חברו לקבוצה ניסו קפילוטו. בקל אמר לאתר ערוץ הספורט:" כיף להבקיע ולנצח, ובסה"כ הגענו למשחק הזה במטרה לעבור שלב ואני שמח על איך שעשינו את זה. הראש שלנו כבר במשחק הליגה נגד אפולון לימאסול ביום ראשון".

גם הקבוצה של רוני לוי, אנרתוזיס פמגוסטה, ניצחה 0:2 את אוניסילוס כשמשה אוחיון משחק 90 דקות, ואילו ברק יצחקי נכנס רק כמחליף לחצי השעה האחרונה.

בלגיה
אומרים שהמספר 13 מביא מזל רע? נציגינו בליגה הבלגית כנראה יסכימו לאחר שהערב (רביעי) הם עלו רק כמחליפים במסגרת משחקי המחזור ה-13 "ג'ופילר ליג".

גנק - סטנדרד ליאז' 2:0
הקבוצה של מאור בוזגלו ודודו ביטון ניצחה את זו של אליניב ברדה בדרבי הישראלי של המחזור. אחרי מחצית ראשונה מאופסת, ברדה היה הראשון להיכנס לאחר ההפסקה, אך דווקא בדקה ה-46 האורחים גם עלו ליתרון משער של מיצ'י באטשואיי. בדקה ה-76 גם דודו ביטון קיבל הזדמנות ונכנס כמחליף. בתוך תוספת הזמן לואיס סייאס כבש את השני. מאור בוזגלו שנכלל בסגל ליאז' לא שותף.

דור מלול נכנס כמחליף ושיחק 24 דקות בהפסד של בירשחוט 3:1 לאחרונה בטבלה ערב המחזור, סרקל ברוז'.