בדרך לפרמייר ליג: סטוק תפתח במו"מ עם מאיורקה בנוגע לחמד

למרות שהקבוצה שלו בדרך לליגה השניה בספרד, מניותיו של החלוץ הישראלי דווקא בעליה. האנגלים כבר יצרו קשר עם מאיורקה וביקשו לדעת מה יהיה מחירו הצפוי. חמד עצמו הביע נכונות לעבור לאנגליה, כאשר גם נוריץ' עדיין מתעניינת בו

תומר לוי
תומר לוי  13.05.13 - 16:43
תחילת כתבהמאיורקה נמצאת אמנם בדרך למטה ועומדת לרדת ליגה השניה בספרד, אך עושה רושם שהקריירה של תומר חמד הולכת דווקא בכיוון ההפוך: סטוק סיטי מהפרמייר ליג האנגלית מעוניינת בו מאוד ומתכוונת להיכנס למשא ומתן מול קבוצתו הנוכחית, בנוגע להעברתו בקיץ הקרוב.

הפוטרס כבר גיששו אצל מאיורקה כדי לדעת מה יהיה המחירו הצפוי, לכשירצו לרכוש אותו. יש לציין כי למרות ההתעניינות של סטוק, היא איננה היחידי בממלכה אשר שמה עין על חמד. מוקדם יותר העונה גם נוריץ' התעניינה בשחקן, ועדיין מועמדת לקלוט אותו.

חמד, שלא צפוי כאמור להמשיך במאיורקה בעונה הבאה, דווקא נותן עונה אישית לא רעה בכלל - חרף המיקום של קבוצתו, אשר מדורגת במקום האחרון ב'לה ליגה'. הוא הבקיע כבר 10 שערים ואף שימש כקפטן במשחק ההפסד האחרון לאתלטיק בילבאו. במוקדמות המונדיאל הוא הבקיע 6 שערים במדי נבחרת ישראל עד כה, בכללם גם אחד נהדר מול פורטוגל.

סטוק עצמה מאומנת על ידי טוני פוליס, ובעונות האחרונות קיבעה את מעמדה בליגה האנגלית הראשונה. מחזור אחד לסיום העונה, היא נמצאת במקום ה-11 עם 41 נקודות. אם חמד אכן יגיע, צפויה לו מלחמה לא קלה על ההרכב, שכן את החוליה הקדמית מאיישים פיטר קראוץ' וג'ונתן וולטרס.