מאמנה היוצא של ליאז' עוקץ: ''אולי לוזון הוא בכלל מוריניו"

בבלגיה קיבלו את חילופי המאמנים בהלם. רדניק: "אין לי דבר נגדו, אבל הנשיא פתח במלחמה נגד הקהל". ארגון האוהדים בהודעה רשמית: "שוקלים את דרכי הפעולה, הנשיא מוביל אותנו לאסון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.05.13 - 14:57
בבלגיה הופתעו. לוזון
בבלגיה הופתעו. לוזון
תחילת כתבה

אם חשבתם שבישראל קיבלו את הידיעה על מינוי גיא לוזון למאמן סנטדארד ליאז' בהפתעה, אתם רק יכולים לתאר את ההלם שבו שרויים אוהדי הקבוצה. הקהל האדום, שהתעורר לבוקר בו מאמנו האהוב פוטר ובמקומו מונה מאמן אלמוני שלא ניהל משחק רשמי כמעט 3 שנים, כבר מתכנן את דרכי פעולה ומחאה נגד הנשיא שלו.

  • 19:00, שידור ישיר באתר ובאפליקציה: ישיראל הצעירה מול סלובקיה

דווקא המאמן היוצא, מירצ'ה רדניק הרומני, ניסה להנמיך את גובה הלהבות, אבל לא שכח לעקוץ את הנשיא דשאטלה ואת מחליפו. בראיון לאתר בלגי אמר רדניק: "הנישא ניצח בקרב, אבל המלחמה שלו עם הקהל רק החלה. היחס אליי היה חסר כבוד, והיתה לי הרגשה שהוא סיכם עם מישהו עוד לפני שסיימתי את העונה".

"אין לי שום דבר נגד גיא לוזון", הוסיף המאמן, "ואני בטוח שהוא מאמן טוב. רק חשוב לי שימשיך את העבודה שהתחלתי. אולי הוא יעשה זאת טוב ממני. אני קורא לאוהדים לתמוך בו, אולי יתברר שהוא בכלל מוריניו".

בתוך כך, הארגון הרשמי של אוהדי סטנדארד ליאז' הוציא הודעה מסודרת, ובה נמסר: "מירצ'ה הוא חלק מהמשפחה שלנו ואנחנו תומכים רק בו. אנחנו שוקלים כיצד לפעול כנגד דשאטלה, אבל ברור שהוא מוביל את המועדון אל עבר אסון".