הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ראן רוצה לצרף את עדן בן בסט כבר בינואר

פרסום ראשון: החלוץ סומן על ידי המועדון ממקום ה-15 בצרפת. בן בסט שוקל את האפשרות לאחר שלא זכה לדקות רבות בטולוז בזמן האחרון: ''יודע שהם רוצים אותי". סוכניו בודקים עבורו את האופציות

מוטי פשכצקי ותומר לוי  23.12.13 - 12:32
פרסום ראשון

תגיות: ראןטולוזבן בסט

האם עדן בן בסט יגיע לבית חדש בצרפת? ראן שממוקמת במקום ה-15 בליגה הצרפתית רוצה את עדן בן בסט, שבתקופה האחרונה לא זוכה לקרדיט גדול בקבוצתו, טולוז.

בן בסט שפתח רק בארבעה משחקים העונה ולקח חלק ב-13 משחקים במדי קבוצתו (נמצאת במקום העשירי) נחת אתמול בישראל ואישר הבוקר לאתר ערוץ הספורט את ההתעניינות. "אני יודע שהם רוצים אבל אני כרגע שחקן של טולוז", אמר החלוץ.

החלוץ הישראלי ששיחק נהדר בקמפיין האחרון של נבחרת ישראל מחזיק בחוזה בטולוז לשלוש שנים וחצי אבל מעוניין לקבל דקות משמעותיות יותר. סוכניו היהודים צרפתים, בעלי החברה קלאסיקו ספורט, בוחנים עבורו אופציות נוספות ומתכוונים להיפגש בקרוב עם מאמנו בטולוז כדי לשמוע האם הוא בתוכניות המקצועיות להמשך העונה.

ראן נחשבת למועדון גדול בצרפת כשהבעלים של הקבוצה הוא אחד האנשים הכי עשירים בצרפת. המאמן הוא פיליפ מונטנייה שהוליך את ריאל סוסיאדד אשתקד למקום הרביעי בספרד, מה שהקנה לו חוזה ל-3 שנים.

ראן פתחה את העונה לא טוב וממוקמת במקום ה-15. החלוץ הבכיר של ראן הוא הפורטוגלי הבינלאומי, נלסון אוליברה ובצד שמאל של ההתקפה, עמדה אותה מכיר היטב בן בסט, משחק רומאן אלסנדריני שנחשב לאחד הכישרונות הכי גדולים בכדורגל הצרפתי.