רשמית: מוחמד גאדיר חתם בלוקרן ל-4 שנים

שנתיים אחרי הקדנציה בבוורן, החלוץ חזר לליגה הבלגית: "אני אוכיח את עצמי"

תומר לוי
תומר לוי  11.06.15 - 18:00
גאדיר בביתו החדש
גאדיר בביתו החדש

תגיות: מוחמד גאדיר

תחילת כתבה

אחרי שנתיים בישראל, מוחמד גאדיר שב לבלגיה. החלוץ חתם היום (חמישי) על חוזה לארבע שנים בלוקרן, וגם הספיק להתרשם מהאיצטדיון של הקבוצה. מכבי חיפה והמועדון הבלגי חתמו על הסכם ההעברה, כשהירוקים יקבלו חצי מיליון דולר. בנוסף, בכרמל ירוויחו 30 אחוזים ממכירה עתידית.

"זאת התחנה השניה בבלגיה וכולם אמרו לי כמה קשה זה לחזור לחו"ל, אבל עם דודו דהאן הכל אפשרי כנראה", אמר גאדיר לאחר החתימה. "אני האמנתי שדרך המגרש אני יכול להוכיח מה אני שווה ואחרי שתי עונות יציבות וטובות קיבלתי את הצ'אנס הזה. היום לצאת לבלגיה זה לא מה שהיה פעם ואני מעריך מאוד את זה. צריך להמשיך להבקיע, זאת העבודה שלי ובשביל זה הגעתי. אני רוצה להודות לכל מי שעזר לי להגיע לכאן. לקבוצה, למשפחה ולכל אחד שליווה אותי לכאן. אצדיק את האמון של כולם".

עבור גאדיר, כאמור, מדובר בניסיון שני בקריירה להצליח מעבר לים. בקיץ 2012 חתם החלוץ בבוורן, שם שיחק לצד גל שיש וברק בדש, אבל לא הותיר רושם מיוחד ובקיץ 2013 הצטרף לבני סכנין. את העונה החולפת סיים גאדיר עם 16 שערי ליגה ב-29 הופעות, מה שהציב אותו כסגן מלך השערים.

לוקרן, במדיה שיחקו בעבר עומר גולן, יואב זיו ואבי סטרול, סיימה את העונה הסדירה בבלגיה במקום השמיני. מאוחר יותר - בשלב הפלייאוף - הגיעה לוקרן לקרב על הכרטיס למוקדמות הליגה האירופית, אבל הפסידה בתום מפגש כפול למכלן.