עזרא חתם באומוניה: לא קיבלתי צ'אנס בב"ש

כפי שפרסמנו, הקשר עבר לקפריסין. לאחר מכן ביקר את האקסית

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.07.19 - 18:02
עובר לקפריסין. עזרא (אלן שיבר)
עובר לקפריסין. עזרא (אלן שיבר)

תגיות: חן עזרא

תחילת כתבה

חן עזרא עובר לקפריסין. הקשר חתם הערב (שלישי) באומוניה ניקוסיה, שעל הצטרפותו אליה פורסם לראשונה בערוץ הספורט. השחקן שחתם באמצעות סוכנו, ניר עמיר, עבר את הבדיקות הרפואיות במחנה שעורכת קבוצתו החדשה בפולין והוא מצטרף בקפריסין לבוריס קליימן (פראלימני) ורן בן שמעון (בנבחרת).

לאחר החתימה, עזרא יצא נגד ב"ש כשכתב בחשבון האינסטגרם שלו: "אני נרגש ומאושר לחתום באומוניה ניקוסיה ומודה על ההזדמנות שנפלה בחלקי אחרי עונה לא פשוטה ומלאת ניסיונות שעברתי. אסכם אותה בקצרה - עיקר האכזבה שלי היא שאפילו לא קיבלתי הזדמנות אחת אמיתית וראויה להצליח או לחלופין, להיכשל. אני אדם מאמין כך שהכל לטובה ומה שהיה, עבר ונגמר. אני מצפה בכליון עיניים לאתגר החדש שלי ובאמונה גדולה".

View this post on Instagram

נרגש ומאושר לחתום בקבוצת אומוניה ניקוסיה. מודה על ההזדמנות שנפלה בחלקי אחרי עונה לא פשוטה ומלאת ניסיונות שעברתי.. שאותה אסכם בקצרה- עיקר האכזבה שלי היא שאפילו לא קיבלתי הזדמנות אחת אמיתית וראויה להצליח או לחלופין, להיכשל. אני אדם מאמין כך שהכל לטובה ומה שהיה, עבר ונגמר. אני מצפה בכליון עיניים לאתגר החדש שלי ובאמונה גדולה.  תודה לאשתי היקרה שתמיד לצידי בכל מצב וזמן, לסוכנים שלי, ניר אמיר ואליאס והכי חשוב לבורא עולם-תודה מעומק הלב שהרי, מה אני ומי אני בלעדיו! נ.ב זה אינסטגרם חדש, הקודם נמחק לי עם כל התמונות והעוקבים...🙏🏻⚽

A post shared by Hen Ezra (@hen_ezra.8) on

אומוניה, ששיחקה נגד בית"ר ירושלים במחנה האימונים, קיבלה המלצות חמות על עזרא. השחקן מצידו, התייעץ עם שחקנים ששיחקו בקפריסין, ביניהם מי שהיה עד לאחרונה חברו לקבוצה בב"ש, אריאל הרוש.

אומוניה נחשבת לאחת הקבוצות המסודרות ביותר מבחינה כלכלית בקפריסין, ואחד המועדונים הגדולים באי השכן. הוא יהיה הישראלי הרביעי בקבוצה אחרי שאמיר עגייב, יובל שפונגין ואוהד לויטה שיחקו בה בעבר.

כזכור, עזרא שהיה לאחרונה במו"מ עם מכבי נתניה, לא חתם בגלל פער בשכר אותו ב"ש סירבה להשלים. השחקן, שמחזיק בחוזה לעונה נוספת בקבוצה מבירת הנגב, יעבור לקפריסין ללא תמורה.