"יש דיבורים על חידוש החוזה, אני נהנה פה"

ביטון פותח עונה בסלטיק ומפרגן לחאתם: "בונוס". צפו בראיון מתוך 'מגרש פתוח'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.08.19 - 15:30
תחילת כתבה

כמעט שנה שלמה נעדר ניר ביטון בגלל הפציעה הקשה שספג בברך, 346 ימים לייתר דיוק. הרבה שחקנים היו מוותרים או מתקשים לחזור לאותה רמה, אבל הקשר הישראלי של סלטיק הוכיח שאפשר גם אחרת. אמש (חמישי) הוא התראיין לתכנית 'מגרש פתוח' ודיבר על הקאמבק למגרשים ועל פתיחת העונה השישית שלו בסקוטלנד.

"מבחינה אישית העונה נפתחה טוב עבורי", תיאר ביטון. "עד אתמול פתחתי בהרכב בכל משחק, כולל בליגת האלופות. עברתי פציעה לא קלה ומבחינתי הדבר החשוב ביותר היה לחזור למגרשים ולהנות שוב מכדורגל. אני שמח שזה באמת קרה. אני מקבל הרבה אמון מהמערכת ואני מקווה שזה רק ימשיך ככה".

על ההחלמה מהפציעה שעבר הוסיף ביטון: "הברך מרגישה טוב. התבגרתי המון בעקבות הפציעה ואני מסתכל על דברים בפרספקטיבה שובה ועם הרבה יותר פרופורציות. מבחינתי הדבר החשוב ביותר כרגע זה להיות בריא ולהמשיך לשחק כדורגל".

על המשך דרכו בסלטיק אמר: "יש דיבורים על חידוש החוזה, נראה אם זה ייצא לפועל או לא. בינתיים טוב לי פה. אני נמצא במועדון בסדר גודל מדהים וגם המשפחה שלי נהנית פה. אם תהיה לי אפשרות והתנאים יהיו מתאימים, לא אעזוב את סלטיק".

"חלומות? אם היית שואל אותי בגיל 23 כנראה שהייתי אומר לך שהחלום זה להגיע לפריימיר-ליג או לספרד. תמיד יש את החלום לשחק בליגות הגדולות של אירופה, אבל כרגע אני צריל להיות ריאלי. עברתי פציעה לא קלה והמועדון תמך בי ונתן לי כל מה שצריך בשביל השיקום. אני נמצא במקום המושלם ומקבל תנאים שהייתי יכול רק לחלום עליהם בתור ילד".

על החיזוק הישראלי בדמותו של חאתם עבד אלחמיד, סיפר וסיכם: "תמיד כיף שיש עוד ישראלי איתך בקבוצה, אבל אנחנו לא מדברים הרבה עברית במתחם כי אנחנו מקבלים על זה קנס. אני פה שש שנים וכבר דיברתי איתו עוד לפני שהגיע, אני מנסה לעזור לו בכל צורה אפשרית. אני חושב שזה טוב שאני פה בשבילו, אני יכול לעזור לו בדברים הקטנים, זה בונוס אדיר. הוא פתח את הקריירה שלו בצורה מדהימה, היה לו משחק אדיר אתמול".