"מצפים לתשובה לגבי חמד בתחילת השבוע"

צ'רלטון מסרה: "כל המסמכים הועברו בסמוך לסגירת החלון"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.08.19 - 21:10
יעבור או לא יעבור? זו השאלה (getty)
יעבור או לא יעבור? זו השאלה (getty)
תחילת כתבה

בירם כיאל עבר לצ'רלטון ביום האחרון של חלון ההעברות באנגליה, אבל השאלה הגדולה היא האם תומר חמד יצטרף אליו. מאמן הקבוצה, לי בוייר, חשף במסיבת עיתונאים שקיים לקראת המשחק בשבת מול סטוק בליגת המשנה, כי סוגיית הרישום שלו לקבוצה עדיין בסימן שאלה, בשל העובדה כי ההעברה הגיעה להתאחדות האנגלית מעבר ל"דדליין" שנקבע.

"אנחנו עוד לא יודעים מה קורה עם חמד", הודה בוייר, "אנחנו מנסים להוכיח להתאחדות שעשינו את מה שצריך בזמן המתאים. אנחנו בטוחים שההעברה עוד יכולה להיסגר באופן רשמי, אבל זה כבר לא בידיים שלנו".

צ'רלטון הודיעה שכל המסמכים הנוגעים להעברתו של חמד עברו בסמוך לסגירת חלון ההעברות באנגליה וכעת מה שנותר הוא להמתין לאישור הסופי, שבמועדון מצפים שיגיע בתחילת השבוע.

באשר לכיאל, הוא הושאל לצ'רלטון והאוהדים קיבלו את צירופו בשמחה רבה ופרגנו. "הוא יהיה הבוס שלנו. החתמה גאונית"; "סוף סוף כיאל הגיע. החתמה גדולה של לי באויר וסטיב גאלן"; "בירם הוא חיה בקישור. משוכנע שהוא יעשה את העבודה" - הם רק חלק מהתגובות של הקהל האדום, שמשוכנע שיחד עם הגעתו המסתמנת של חמד (השאלתו טרם אושרה), תהיה לאדיקס תחרות בריאה בסגל.

צ'רלטון חזרה לצ'מפיונשיפ אחרי שלוש עונות בליגה השלישית, תודות לניצחון 1:2 דרמטי על סנדרלנד בפלייאוף. האדיקס ביצעו מסע רכש רציני שמתבסס על העברות חופשיות והשאלות מקבוצות פרמייר ליג - ביניהם כיאל, חמד, ג'וש קאלן מווסטהאם וקונור גלאגר מצ'לסי - ומקווים שזה יספיק להם כדי להטביע חותם באחת הליגות הקשות בממלכה.

הדפס