"אני מתאמן על מצבים באגף, זה הכח שלי"

סולומון בראיון אחרי ניצחון שחטאר: "מאושר משלוש הנקודות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.19 - 12:32
תחילת כתבה

אחרי ההפסד לדינמו קייב בסופר קאפ האוקראיני, שחטאר דונייצק קיוותה שדווקא בליגה היא תצליח לפתוח ממנה פער על מנת להמשיך במסע ההגנה על תואר האליפות. אתמול (שבת) זה הצליח בניצחון 1:2 במשחק העונה של הליגה, כאשר מנור סולומון סיפק בישול בשער הראשון והשלים 90 דקות. היה זה השער הראשון העונה שהקשר הישראלי מעורב בו, והיום הוא התראיין, סיכם את ההתמודדות ודיבר גם על היכולת שלו.

איך הצלחת לספק בישול כל כך מרשים?
"התאמנתי רבות על מצבים כאלה והתחלתי להיות חזק בזה. אני שמח שהצליח לי, ומאושר מהגול של מוראייש. אנשים אומרים שהכדור עבר את הקו? לדעתי זה לא קרה, אני שמח שהשופטים אישרו את השער. ניצחנו, זה מה שחשוב".

אחרי הסופר קאפ, האם חששתם מדינמו?
"לא, ברור שלא. זה נכון שהפסדנו והיינו מאוכזבים, אבל אפילו נציגים שלהם אמרו ששיחקנו יותר טוב מהם באותו משחק. פשוט ספגנו שני שערים בשלוש דקות. הפעם באנו רק כדי לנצח. הצלחנו, ועכשיו אנחנו בראש הטבלה. היינו צריכים לדעתי לתקוף יותר כדי למצוא עוד שער, אבל בסופו של דבר זה לא משנה ניצחון 1:2 או 1:3, העיקר שהשגנו שלוש נקודות".

מי יותר טוב בכדרורים, אתה או מרלוס?
"אני לא רוצה לעשות השוואות. אנחנו שחקנים שונים, ושנינו אוהבים לכדרר במידה שווה. אני מניח שהיו לי כדרורים טובים כשכבשנו את השערים".

הדפס