הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וייסמן הלהיב את אוסטריה: צפו ברביעייה של וייסמן

הישראלי, שכבש רביעייה ב-0:5 של וולפסברגר, שבר שיא בן 29 שנים של חלוץ העבר האגדי. בתקשורת פרגנו: "המופע שלו נמשך, למטרסבורג יהיו ממנו סיוטים בזמן הקרוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.08.19 - 10:38
תחילת כתבה

אפילו מונאס דאבור לא פתח ככה את הקריירה שלו באוסטריה. בהכנה הוא היה מצוין, בגביע להט וגם בארבעת משחקי הליגה של וולפסברגר עד כה שון וייסמן ענה על כל הציפיות ממנו ומעבר לכך. עם רביעייה נהדרת ב-0:5 על מאטרסבורג, הישראלי שבר שיא של חלוץ אחד, די מפורסם: אוליבר בירהוף.

עונה אחת בלבד בילה חלוץ העבר האגדי בבונדסליגה האוסטרית - 1990/91, במדי אוסטריה זלצבורג. במחזור השני כבש בירהוף רביעיה, ברביעי הוסיף צמד - שישה שערים בארבעת המחזורים הראשונים. עם הרביעייה מול מאטרסבורג, וייסמן העלה את מאזנו לשבעה שערי ליגה כבר אחרי ארבעה מחזורים והטריף את אוסטריה כולה.

"המופע של וייסמן נמשך", נכתב ב"ליגה פורטל" האוסטרי. "וייסמן האפיל על בירהוף", הוסיפו ב-"boerse express". "וייסמן, וייסמן, וייסמן, וייסמן - למאטרסבורג יהיו סיוטים מהחלוץ הישראלי בזמן הקרוב".

באופן משעשע במיוחד, בראיון שלאחר המשחק וייסמן סיפר שהוא כלל לא יודע מי זה בירהוף והוסיף: "אני מתרכז בעצמי. מנסה לכבוש כמה שאני יכול והדבר הכי חשוב הוא שנמשיך לנצח. אנחנו קבוצה טובה מאוד והראינו שאנחנו יכולים לכבוש".