דסה: "שמחו לאידי. לא עזבתי בגלל הכסף"

המגן נפרד ממכבי ת"א: "הלב רצה לצאת למסע נוסף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.09.19 - 17:30

תגיות: אלי דסה

תחילת כתבהאחרי ארבע שנים, אלי דסה נפרד ממכבי תל אביב. מגן הנבחרת, שחתם אתמול (שני) בוויטסה ארנהיים ההולנדית, פרסם היום פוסט פרידה ברשתות החברתיות מהצהובים: "מכבי הפכה אותי לשחקן איכותי יותר ואדם טוב יותר", הוא כתב הערב באינסטגרם, "לא מעט בזכותה מתאפשר לי לעמוד מול המראה ולומר לעצמי: אני מוכן".
View this post on Instagram

היה לי טוב.הכי טוב שאפשר.אולי כמעט הכי טוב. ארבע שנים במועדון שמקצועיות היא הסמל הכי גדול שלו. אוהדים שעוטפים אותך באהבה,חדר הלבשה מאוחד,מיוחד ומאחד, חברים בלב ובנפש, אתגרים מקצועיים שהושגו אחד אחרי השני ברשימת החלומות שמכין לעצמו כל שחקן כדורגל: שלב הבתים בליגת האלופות, פעמיים שלב הבתים בליגה האירופית, כמעט גביע המדינה פעמיים ואליפות היסטורית. המסע מבחינתי הושלם. הרגשתי שלם, הרגשתי מוכן. עכשיו נשאר עוד חלום אחד, לצאת לחו״ל. כאדם, כשחקן. זה האתגר שהצבתי לעצמי והוא מקצועי ואנושי נטו. לא קשור לכסף, ואני אפילו מוכן להפסיד עליו לא מעט. אל תגלו לחבר׳ה מהולנד . כי הרווח עצום. היו כאלה שחישבו סכומים עבורי, שכעסו כאשר אמרתי ״לא״, ששמחו לאיד כשחתמתי בוויטסה ההולנדית עבור סכום פחות. בעיקר אלה שלא מכירים אותי. ההצעה של מכבי הייתה הוגנת, נדיבה אפילו, אבל הלב רצה לצאת למסע נוסף. כזה שדבר אינו מובטח בו, כזה שרבים שואפים לו ורבים אחרים חוששים ממנו. גם אני. קצת. בכל זאת, לא פשוט לעזוב בית חם ואוהב, בית שאומר לך בכל רגע, ״תישאר״, בית שיודע לטפח, שתומך ברגעים לא פשוטים, שמח איתך ושמח עבורך, בית בצבעים אהובים של צהוב-כחול. את הסוף הזה אני לא אאפשר לאף אחד לקלקל. גם לא את ההתחלה החדשה. מכבי תל אביב הפכה אותי לשחקן איכותי יותר, לאדם טוב יותר, דרכה הפכתי לשחקן מוביל בנבחרת ישראל ולא מעט בזכותה מתאפשר לי לעמוד מול המראה ולומר לעצמי- אני מוכן. האוהדות והאוהדים לעולם יהיו זכרון נפלא. השירים, מילות העידוד, מפגני התמיכה, את כל אלה אני אורז איתי לתחנה הבאה, באמונה שלמה כי הם יסייעו לי גם בה. תודה.להתראות.

A post shared by Football Player ⚽️🇮🇱 (@eli_dasa2) on

"המסע מבחינתי הושלם", אמר דסה בהתייחס לקדנציה שלו במדי האלופה, "עברתי ארבע שנים במועדון שמקצועיות היא הסמל הכי גדול שלו. אתגרים מקצועיים שמופיעים בחלומות של כל שחקן כדורגל: שלב הבתים בליגת האלופות, פעמיים שלב הבתים בליגה האירופית ואליפו ת היסטורית. הרגשתי מוכן, ונשאר לי רק חלום אחד: לצאת לחו"ל".

דסה המשיך והתייחס גם למו"מ שניהלה איתו מכבי ת"א על חוזה חדש: "ההצעה של מכבי היתה הוגנת, נדיבה אפילו, אבל הלב רצה לצאת למסע נוסף; כזה שדבר אינו מובטח בו, שרבים שואפים לו ורבים אחרים חוששים ממנו. גם אני, קצת. האוהדות והאוהדים לעולם יהיו זיכרון נפלא. אני אורז את כל השירים, מילות העידוד ומפגני התמיכה בדרך לתחנה הבאה. תודה, ולהתראות".