"מגן מגרמניה הגיע": התגובה למעבר טוואטחה

בבולגריה הגיבו לרכש החדש של לודוגורץ: "קבוצת 'קרב מגע'"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.19 - 13:02
תחילת כתבה

בווידאו: מואנס דאבור פותח את העונה בסביליה

טאלב טוואטחה חתם לפני יומיים לשלוש שנים בלודוגורץ הבולגרית. בכך, הוא הצטרף לשני הישראלים האחרים, מאוויס צ'יבוטה ודן ביטון, והרחיב את המושבה הישראלית באלופת בולגריה.

כלי התקשורת בבולגריה, ואתר "ספורטליב" בפרט, הופתעו מהשכר הגבוה שצפוי להרוויח טוואטחה. "בתקשורת הישראלית נטען שהוא ירוויח 1.2 מיליון יורו בשלוש שנים", נכתב. "מדובר בשכר די גבוה לשחקן שבקושי שיחק באופן רציף בשנים האחרונות. האם הוא שווה את הסכומים האלה. מדובר בשחקן נבחרת ישראל שהגיע מהליגה הגרמנית, נקווה שהוא יעמוד בציפיות".

גם האוהדים הגיבו ברשתות להחתמה החדשה, והיו חלוקים בדעותיהם. היו שאהבו את העובדה שלודוגורץ החתימה שחקן מליגה חזקה וכתבו: "בראבו! השגנו מישהו מגרמניה, עכשיו רק צריך מישהו מהליגה האיטלקית".

אוהד אחר, שכנראה מעדיף שחקנים מקומיים, הגיב: "תפסיקו עם הזרים! תתחילו להביא לנו שחקנים מקומיים מבולגריה!". גם הייתה התייחסות לעובדה שהמושבה הישראלית בבולגריה גדלה, ואחד מהאוהדים כתב: "לודוגורץ הופכת לקבוצת 'קרב מגע' עכשיו".

לטוואטחה בן ה-27 צפויה תחרות לא פשוטה על עמדת המגן השמאלי. המגן הפותח, אנטון נדיאלקוב (26) הבולגרי, הוא שחקן נבחרת מוערך שהצטרף למועדון בקיץ 2018. מאז שהגיע, הוא הפך לאחד מהשחקנים היציבים והטובים בקבוצה.