הרוש: "לוותר זה לחלשים, אלחם על מקומי"

השוער בראיון בהולנד: "עזיבה? גם בישראל תמיד דיברו ככה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.19 - 10:30
תחילת כתבה

אחד מסימני השאלה הגדולים של הנבחרת זה לגבי עמדת השוער. אופיר מרציאנו עובר תקופה לא טובה בכלל, ובשל כך הוא גם סופסל לאחרונה במשחקים של היברניאן בליגה הסקוטית. לפיכך, אנדי הרצוג עשוי לחזור לאופציית אריאל הרוש בין הקורות, אולם גם הוא לא בכושר משחק, שכן עדיין לא ראה דקה מאז שהגיע לספרטה רוטרדם.

הרוש, שעד כה בכל משחקי הליגה בהולנד ישב על הספסל, התראיין אתמול (רביעי) לערוץ "ספרטה TV" ודיבר על מעמדו בקבוצה ועל התקווה לעתיד: "כולם יודעים שבאתי הנה כדי לשחק, לא כדי לשבת על ספה. אני מאוכזב מהעניין הזה. דיבורים על זה שאעזוב בחורף? זה לא הגיע ממני או מהמועדון. אני רגיל לעניינים האלה, זה תמיד ככה בישראל".

השוער בטוח שהוא לא יהיה מיובש לזמן רב: "יש עדיין המון זמן, זאת עדיין רק התחלת העונה. אני מאמין שאקבל הזדמנות לשחק, מקווה שזה יהיה בקרוב. לוותר זה לאנשים חלשים, אני לעולם לא מוותר. באתי כדי להילחם עד הסוף".

כזכור, על פי דיווח בהולנד, הרוש רצה לעזוב את רוטרדם, חודשיים בלבד אחרי שחתם בקבוצה. כמו כן, בדיווחים נאמר כי ספרטה לא תעמוד בדרכו של השוער ותאפשר לו לצאת מהחוזה עליו הוא חתום. עוד נכתב כי המאמן הנק פרייזר לא רואה סיבה להזיז מההרכב את טים קורמנס, שמציג יכולת טובה מפתיחת העונה.