ערן זהבי: "אנשים חשבו שאני מגזים ולא ריאלי"

אחרי שהוסיף עוד שיא לאוסף המפואר שלו, כוכב RF הודה לסובביו בפוסט מרגש ושלח מסר: "אל תתנו לאף אחד להוריד אתכם למטה, תציבו מטרה ואל תורידו ממנה את העיניים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.11.19 - 19:34

תגיות: ערן זהבי

תחילת כתבה

סקורר, שובר שיאים, מעורר השראה. ערן זהבי חקק היום (שישי) את שמו באותיות זהב גם בספר ההיסטוריה של הכדורגל הסיני. עם 29 שערי ליגה, הכוכב הישראלי שבר את שיא הכיבושים לעונה אחת השייך לאלקסון וסיפק פוסט מעורר השראה כמה שעות לאחר מכן.

"וואו, לא יודע מאיפה להתחיל. אז אתחיל באנשים הכי קרובים אליי המשפחה שלי אשתי והילדים. תודה על כל התמיכה כל ההקרבה לחצות איתי חצי עולם ולעבור ביחד את החוויה הזו, בלעדיכם ברור שזה לא היה יכול לקרות אתם הכוח שלי. לראות אתכם גאים בי שווה יותר מכל דבר אחר בעולם".

"אמא שלי, סבתא שלי, כמה ברכות אני מקבל מכן בכל יום. כמה דאגה, כמה אהבה. כמה אני שמח שאני יכול להחזיר לכן על כל רגע שדאגתן לי לאורך הדרך. תמיד אמרתן שאגיע הכי גבוה שאפשר (אפילו שכל אמא אומרת) האנרגיות שלכן מגיעות עד סין וחזרה".

"אח שלי, כמות הפירגון והדאגה שלך היא דבר שלא רואים, האהבה האמיתית, החברות וזה שתמיד אנחנו שם אחד בשביל השני מאז ומתמיד גם כשהיו ימים קשים אני מעריץ אותך על הדרך שלך היא לא פחות השראה מהדרך שלי. החברים שלי, שתמיד שם בשבילי תמיד דוחפים אותי קדימה תמיד שם בשבילי תודה שיש אתכם חברי אמת בטוב וברע. לחברים שלי לקבוצה הצוות המקצועי והמועדון, בלעדיכם זה לא היה קורה".

"לכם ילדים צעירים, ספורטאים, שחקני כדורגל או כל אדם אחר שקורא את הפוסט הזה, אני רוצה להגיד לכם שתלכו אחרי החלומות שלכם תציבו מטרות שיפחידו אתכם, תגידו אותם בקול רם לכל מי שרוצה לשמוע, תציבו מטרה ואל תורידו ממנה את העיניים. הדרך תהיה קשה כואבת, מלאה בעליות וירידות בהצלחות בכשלונות בחיוכים ודמעות, אבל היא תשתלם, מבטיח לכם.

"אם תפרצו לי לווטסאפ תבינו שהמילה שיא מוזכרת במשך שלוש שנים ברציפות עם אנשים שונים, בתאריכים שונים, שחלקם חשבו שאני קצת מגזים ולא ריאלי. אז שוב, אם אתם יכולים לחלום על זה אתם גם יכולים לעשות את זה. אל תתנו לאף אחד להוריד אתכם למטה".

View this post on Instagram

וואו... לא יודע מאיפה להתחיל.. אז אתחיל באנשים הכי קרובים אליי המשפחה שלי אשתי והילדים. תודה על כל התמיכה כל ההקרבה לחצות איתי חצי עולם ולעבור ביחד את החוויה הזו,בלעדיכם ברור שזה לא היה יכול לקרות אתם הכח שלי. לראות אתכם גאים בי שווה יותר מכל דבר אחר בעולם. אמא שלי,סבתא שלי כמה ברכות אני מקבל מכן כל יום כמה דאגה כמה אהבה כמה אני שמח שאני יכול להחזיר לכן על כל רגע שדאגתם לי לאורך הדרך תמיד אמרתן שאגיע הכי גבוה שאפשר (אפילו שכל אמא אומרת) האנרגיות שלכן מגיעות עד סין וחזרה 💙 אח שלי .. כמות הפירגון והדאגה שלך היא דבר שלא רואים , האהבה האמיתית החברות וזה שתמיד אנחנו שם אחד בשביל השני מאז ומתמיד גם כשהיו ימים קשים אני מעריץ אותך על הדרך שלך היא לא פחות השראה מהדרך שלי.. החברים שלי שתמיד שם בשבילי תמיד דוחפים אותי קדימה תמיד שם בשבילי תודה שיש אתכם חברי אמת בטוב וברע.. לחברים שלי לקבוצה הצוות המקצועי והמועדון בלעדיכם זה לא היה קורה תודה🙏 לרונן הסוכן שלי שתמיד יודע על המטרות שלי תמיד יודע להגיד את המילה הנכונה תמיד שם בשבילי בכל שעה ובכל רגע גאה בדרך שלנו ביחד...(אני לא טוב כמוך בכתיבה) מצטער מראש 😘 שדו היקר.. אני שמח שהיום הבנת למה נלחמתי עליך מהרגע שנחתתי בסין, כמה הקרבת מעצמך לאמן אותי ב3 השנים האלה עד שהגעת לסין תודה על כל שניית אימון על כל טיפת זיעה של מחשבה על כל פרט הכי קטן תודה שלעולם לא וויתרת לי תודה שאתה סובל אותי רק אתה יודע כמה זה לא קל לאמן אותי 💙 לכם ילדים צעירים,ספורטאים , שחקני כדורגל או כל אדם אחר שקורא את הפוסט הזה אני רוצה להגיד לכם שתלכו אחרי החלומות שלכם תציבו מטרות שיפחידו אתכם תגידו אותם בקול רם לכל מי שרוצה לשמוע,תציבו מטרה ואל תורידו ממנה את העיניים. הדרך תיהיה קשה כואבת,מלאה בעליות וירידות בהצלחות בכשלונות בחיוכים ודמעות אבל היא תשתלם מבטיח לכם ! אם תפרצו לי לווטסאפ תבינו שהמילה שיא מוזכרת במשך 3 שנים ברציפות עם אנשים שונים בתאריכים שונים שחלקם חשבו שאני קצת מגזים ולא ריאלי אז שוב אם אתם יכולים לחלום על זה אתם גם יכולים לעשות את זה ! אל תתנו לאף אחד להוריד אותכם למטה .... מאמי את יכולה להוציא מהארון את העקבים והשמלה שקנית לטקס סיום של הליגה הסינית כבר לפני ארבעה חודשים וביקשת שאדאג שנגיע לטקס הזה תודה על מי שאת ומה שאת בשבילי🙏 אם שכחתי מישהו אני מצטער מראש מצטער בפני כל אלה שמבקשים ראיון ואני לא יכול לבחור למי להתראיין אז פשוט החלטתי לכתוב הכל פה באינסטגרם שלי, אז שוב תודה לכל המפרגנים אוהב אתכם EZ7 NEW RECORD

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi) on