"הכל מושלם": תורג'מן מסכם בכורה בוויסלה

השער שכבש, ההמלצה מביטון ומליקסון והמטרות. החלוץ מרוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.20 - 10:36
תחילת כתבה

חצי עונה לא פשוטה עברה על אלון תורג'מן וכעת נראה שהוא חווה רנסנס אישי. החלוץ הישראלי ערך את הופעת הבכורה שלו בוויסלה קראקוב והציג עצמו לאוהדים החדשים שלו בצורה מושלמת עם שער ב-0:3 על יגילוניה והתפנה לערוך ראיון נרחב על החיים החדשים בפולין.

"חלוץ צובר ביטחון כשהוא כובש שערים, אבל הדבר החשוב ביותר זה שננצח. ויסלה לא נמצאת במקום שהיא צריכה להיות בו ואני מקווה שזה ישתנה בקרוב", מסר תורג'מן. "הקבוצה הזו נהדרת, האווירה במהלך המשחק מעולה ונורא התרשמתי מהקהל של ויסלה. אני שמח לשחק ולעזר לקבוצה. כולנו נלחמנו בשביל הנצחון הזה".

ואיך תורג'מן מצא עצמו בפולין, החלוץ הסביר: "ההחלטה שלי לשחק בוויסלה הייתה מהירה, הייתי מודע לסיטואציה וידעתי שהיא רוצה שאגיע לגאן. דיברנו על זה בלילה ובבוקר טסתי לקראקוב כדי לחתום על החוזה. רציתי לשחק כי באוסטריה ישבתי לאחרונה על הספסל וזה לא היה טוב עבורי ועבור המועדון. מה שחשוב לי עכשיו זה לעזור לוויסלה".

"דיברתי עם דודו ביטון ומאור מליקסון ושמעתי מהם דברים טובים על המועדון, העיר והקהל", סיפר תורג'מן. "גם צפיתי בסרטונים על הקבוצה והאוהדים שלה ועכשיו אני רואה שבאמת הכל מושלם".