"דאבור כבר ישב עם עט". סיפור ההעברה שלא קרתה

לפני שהצטרף לסביליה, מתברר שהחלוץ הישראלי היה מרחק פסע ממעבר לרוסיה. מנהל צסק"א מוסקבה בעבר חשף: "זה היה המקרה שהכי הרגיז אותי. השחקן היה בשוק מוחלט"

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.20 - 11:11

תגיות: מואנס דאבור

תחילת כתבה

כל החלטה בקריירה של שחקן כדורגל עשויה לטמון בחובה משמעות גדולה לגבי העתיד שלו. לפעמים דלת אחת שנסגרת מהווה פתח לדלת נוספת ולפעמים, בדיעבד, אתה מתחרט על הזדמנות שוויתרת עליה ואולי הייתה יכולה להוות קרש קפיצה.

מואנס דאבור יכול, אולי, להתחרט על ההחלטה שביצע בתחילת העונה הנוכחית לעבור לסביליה. הוא לא קיבל הזדמנות בקבוצה הענק מספרד, עבר להופנהיים ובשבת האחרונה נפצע וייאלץ לראות מהצד את המשחק של הנבחרת מול סקוטלנד במוקדמות היורו.

עוד לפני שעבר לסביליה, דאבור היה קרוב לעבור לקבוצה גדולה אחרת, צסק"א מוסקבה, כך על פי מנהל הקבוצה לשעבר, אולג ירובינסקי. "ההעברה שהכי הרגיזה אותי שלא קרתה? 100% זו של דאבור. השחקן כבר ישב במשרד עם עט, אבל החלטנו לא להחתים אותו בסופו של דבר".

למה? "סיבות כלכליות. היינו חייבים למשוך את ההצעה ברגע האחרון. היה קשה להגיד לו שלום. הוא היה בשוק". לא ברור באיזו שנה היה המקרה, אבל מי יודע איך הייתה הקריירה של דאבור נראית היום אם היה חותם בסופו של דבר בצסק"א.