"מתאים לליגה שלישית": האוהדים נגד חמד

ביציעי צ'רלטון לא מתלהבים שהחלוץ ימשיך: "שחקן נוראי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.20 - 18:28
תחילת כתבה

האם תומר חמד ימשיך לעונה נוספת בצ'רלטון? לפחות אם תשאלו את אוהדי הקבוצה, שדורגה 22 מתוך 24 בצ'פמיונשיפ, לפני שהעונה נעצרה, התשובה היא חד משמעית לא.

כזכור, חלוץ נבחרת ישראל, שעזב בקיץ האחרון את ברייטון, חתם לעונה אחת בצ'רלטון, אך בעונה החולפת הוא לא כבש אפילו שער אחד ב-13 הופעות בליגה (14 בכל המסגרות), וגם הפציעות שמהן הוא סבל, כמו רבים בקבוצתו, בוודאי לא תרמו למצב וכעת נותר לתהות אם המנג'ר לי בוייר ירצה את חמד בחוד שלו גם בעונה הבאה.

אוהדי צ'רלטון דנו בנושא ברשתות החברתיות כשנשאלו אם החלוץ צריך להמשיך, ונראה שרובם המכריע תומך בהחלט בפרידה. "לא ראיתי ממנו אפילו משחק טוב אחד עד עכשיו. אכזבה גדולה", כתב אחד, ואחר כתב: "למרבה הצער לא. אפילו לא היה לו רצף של משחקים סבירים כדי להראות את מה שיש לו להציע".

אוהד אחר טען שלא רק שלחמד לא רק שאין מקום בקבוצה, אלא אולי אפילו בליגה: "למרבה הצער לא, אולי קבוצה מהליגה השלישית תתאים לו יותר". תגובות נוספות היו תמציתיות יותר כמו "לעולם לא, שחקן נוראי", "לעזאזל לא" ו"לא גדול ושמן מבחינתי. אנחנו זקוקים ללוחמים בקבוצה, לא לסמרטוטים".


עם זאת, היו גם קולות אחרים: "אנשים מתנהגים כאילו שתהיה לנו אפשרות בחירה ושחקנים כמו תומר חמד יהיו חלום בשנה הבאה. תתכוננו לרואת שחקני נוער בקבוצה הראשונה אם יהיה לנו מזל", טען אוהד לא אופטימי במיוחד, ואחר הוסיף: "באופן שנוי במחלוקת, אני חושב שאם הוא ייכנס לכושר אז כן. ראינו כמה הצצות למה שיש לו להציע. נגד נוטינגהאם פורסט בחוץ הוא היה טוב. לא נוכל לקנות אף אחד, אז אני בעד".