מטורף. צפו: מספרת נדירה של ויסמן

נדיר, מטורף, מרהיב: שער ובישול לחלוץ ב-1:2 של וולפסברגר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.06.20 - 20:17

תגיות: שון וייסמן

תחילת כתבה

בוידאו: התקציר המלא והשער הנפלא של ויסמן

שון וייסמן חווה את העונה הכי טובה בקריירה, אבל היום (רביעי) כנראה הוא חווה את הרגע המרהיב מכולם. במשחק החזרה מהפגרה, החלוץ הישראלי רשם ביצוע לפנתיאון, כזה שלא רואים כל יום. בדקה ה-44 במשחק של וולפסברגר מול שטרום גראץ, שון וייסמן ביצע מספרת מרהיבה שהעלתה את קבוצתו ל-0:1 נדיר, כשלאחר מכן גם בישל בדרך ל-1:2 בסיום.

  • שון ויסמן בליגה האוסטרית - שידורים ישירים בערוץ הספורט
  • בזכות השער הזה, החלוץ מוליך את טבלת הבונדסליגה המקומית עם 23 שערים ו-30 כיבושים בכל המסגרות, בעונת בכורה אירופית שפשוט עולה על כל דמיון. עבור וולפסברגר זה היה צעד נוסף ומשמעותי במאבק האליפות מול זלצבורג, שכרגע נמצאת במקום הראשון, מרחק חמש נקודות מקבוצתו של ויסמן.

    אז מה היה לנו הערב? וולפסברגר לא הבריקה עד הרגע הגדול של ויסמן, אבל אחרי 44 דקות החלוץ הישראלי פרץ את הסכר ודאג למחצית שנייה מבטיחה יותר עם מספרת גדולה. בדקה ה-64, מיכאל לינדאיי קיבל כדור, איך לא, מוויסמן וניסה את מזלו בבעיטה שטוחה וחדה מחוץ לרחבה - שהסתיימה ברשת.

    שטורם גלאץ הצליחה לחזור לעניינים בדקה ה-77 מנגיחה מדוייקת של טורסטן רוצ'ר, אבל צהוב שני ואדום של אנסטאסלוס אוויוניטיס חרץ את גורלה של השישית בטבלה וקבע את תוצאת המשחק. 1:2 חשוב לוולפסברגר וויסמן בסיום.